Jak naprawić błąd ''Administrator ograniczył możliwość logowania'' w systemie Windows?

Problem: Cześć. Kiedy próbuję zalogować się na komputer, otrzymuję wiadomość ''Administrator ograniczył możliwość logowania''. Jak mogę ponownie zacząć korzystać z komputera?

Rozwiązany problem

''Administrator ograniczył możliwość logowania. Aby się zalogować, upewnij się, że twoje urządzenie jest połączone z Internetem i poproś najpierw administratora o zalogowanie się''. To powiadomienie pojawia się tylko wtedy, kiedy ktoś zablokuje urządzenie zdalnie za pomocą opcji ''Znajdź moje urządzenie'' , gdy urządzenie zostanie skradzione. Niektórzy użytkownicy zrobili to przypadkowo i teraz nie mogą korzystać z zablokowanych urządzeń. Zazwyczaj kiedy ludzie wpisują swoje hasło i kod PIN, urządzenie odblokowuje się, ale niektórym takie rozwiązanie nie pomogło.

Nie jest jasne, dlaczego system nie chce się odblokować po podaniu przez użytkownika prawidłowych informacji. Jeśli masz taki problem, upewnij się, że wpisujesz prawidłowe hasło i kod PIN. Możesz też spróbować zmienić swoje hasło Microsoft za pomocą innego urządzenia, a następnie spróbować się zalogować. Jeśli wszystkie te sposoby zawiodą, mamy dwuetapowy przewodnik, który pomoże ci naprawić błąd ''Administrator ograniczył możliwość logowania się'' w systemie Windows.

Dzięki funkcji ''Znajdź moje urządzenie'' użytkownicy mogą znaleźć i zablokować utracone urządzenie z systemem Windows. Ta funkcja działa na PC, laptopach i piórach Surface Pen. Ludzie mogą zobaczyć lokalizację zgubionego urządzenia na mapie i zablokować je, aby uniemożliwić innym dostęp do plików. Nie powinieneś korzystać z tej funkcji w żadnej innej sytuacji. Jeśli jesteś gotowy, aby rozpocząć proces naprawiania błędu ''Administrator ograniczył możliwość logowania'' w systemie Windows, postępuj zgodnie z krokami opisanymi poniżej.

Jeśli chcesz, aby twoje urządzenie z systemem Windows działało płynnie, możesz użyć narzędzia do konserwacji, takiego jak FortectMac Washing Machine X9, które może naprawić różne błędy systemowe, błędy BSOD , uszkodzone pliki i problemy z rejestrem. To zaawansowane oprogramowanie jest przydatne w codziennym użytkowaniu oraz w niektórych przypadkach, takich jak infekcje malware .

Metoda 1. Użyj narzędzi do naprawy systemu Windows

 • Włącz PC
 • Gdy tylko na ekranie pojawi się logo Windows, wciśnij i przytrzymaj przycisk zasilania (przerwie to sekwencję rozruchową)
 • Powtórz te kroki jeszcze dwa razy
 • Kliknij przycisk Rozwiązywanie problemów
 • Kliknij przycisk Opcje zaawansowane

 • Kliknij przycisk Naprawa podczas uruchamiania
 • Wybierz swoje konto (jeśli zostaniesz o to poproszony)
 • Wprowadź hasło do swojego konta (jeśli zostaniesz o to poproszony)
 • Kliknij przycisk Kontynuuj i postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie

Metoda 2. Zresetuj system Windows

Napraw teraz! Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9.
 • Włącz PC
 • Gdy tylko na ekranie pojawi się logo Windows, wciśnij i przytrzymaj przycisk zasilania (natychmiast przerwie to sekwencję rozruchową)
 • Powtórz te kroki jeszcze dwa razy
 • Kiedy otworzy się Uruchamianie zaawansowane, wybierz Rozwiązywanie problemów, a następnie wybierz Zresetuj ten komputer

 • Postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie, by zakończyć proces

Napraw automatycznie wszystkie problemy

Zespół wyleczpc.pl robi wszystko, by pomóc swoim użytkownikom rozwiązywać problemy z ich komputerami. Jeśli nie chcesz korzystać z ręcznych metod eliminacji problemów, skorzystaj z automatycznego oprogramowani. Wszystkie poniższe aplikacje zostały przetestowane i są polecane przez naszych fachowców. Lista tych narzędzi znajsuje się poniżej:

Oferta
zrób to teraz!
Download
repair software Gwarantujemy
zadowolenie
zrób to teraz!
Download
repair software Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Dalej masz problemy?
Jeśli aplikacja FortectMac Washing Machine X9 nie była w stanie rozwiązać Twoich problemów, skontaktuj się z naszym wsparciem technicznym. Prosimy też o podanie wszelkich informacji, jakie powinniśmy wiedzieć na temat twojego problemu
Fortect - opatentowany program specjalizujący się w naprawie systemu Windows. Podda twój komputer diagnozie i przeskanuje wszystkie pliki, biblioteki i rejestry uszkodzone przez wirusy.Mac Washing Machine X9 - opatentowany program specjalizujący się w naprawie systemu Mac OS X. Podda twój komputer diagnozie i przeskanuje wszystkie pliki, biblioteki i rejestry uszkodzone przez wirusy.
Ta opatentowana aplikacja naprawcza korzysta z bazy 25 milionów komponentów, które mogą zastępić każdy uszkodzony lub brakujący plik na komputerze uzytkownika.
By napprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję programu do usuwania malware FortectBy napprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję programu do usuwania malware Mac Washing Machine X9

Chroń swoją prywatność w Internecie z pomocą klienta VPN

Gdy mowa o prywatności użytkowników, VPN ma kluczowe znaczenie. Narzędzia do śledzenia online, takie jak pliki cookie, mogą być wykorzystywane nie tylko przez platformy mediów społecznościowych i inne strony internetowe, ale także przez twojego dostawcę usług internetowych i rząd. Nawet jeśli zastosujesz najbezpieczniejsze ustawienia za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej, wciąż możesz być śledzony poprzez aplikacje połączone z Internetem. Poza tym przeglądarki nastawione na prywatność, takie jak Tor, nie są wyborem optymalnym ze względu na zmniejszoną prędkość połączenia. Najlepszym rozwiązaniem dla zachowania całkowitej prywatności jest Private Internet Access – bądź anonimowy i bezpieczny w sieci.

 

Narzędzia do odzyskiwania danych mogą zapobiec trwałej utracie plików

Oprogramowanie do odzyskiwania danych jest jedną z opcji, która może pomóc ci przywrócić twoje pliki. Kiedy usuniesz plik, nie rozpływa się on w powietrzu – pozostaje w systemie, dopóki nie zostaną nadpisane żadne dodatkowe dane. Data Recovery Pro to oprogramowanie do odzyskiwania, które wyszukuje kopie usuniętych plików na dysku twardym. Korzystając z tego narzędzia możesz zapobiec utracie cennych dokumentów, pracy domowej, osobistych zdjęć i innych ważnych plików.

O autorze
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Rozwiązywacz problemów

Ugnius Kiguolis jest założycielem i głównym edytorem zespołu WyleczPC. Jest on profesjonalnym specjalistą ds.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Przeczytaj także w innych językach

Więcej informacji na temat "Jak naprawić błąd ''Administrator ograniczył możliwość logowania'' w systemie Windows?"