Jak naprawić błąd 800B0109 usługi Windows Update?

Pytanie

Problem: Jak naprawić błąd 800B0109 usługi Windows Update?

Cześć. Mam pewien problem. Próbowałam ostatnio zaktualizować wiele aplikacji Windows i otrzymałem nieznany błąd 800B0109. Co to oznacza? Czy jest jakiś sposób, żeby to naprawić? Używam systemu operacyjnego Windows 7. Z góry dziękuję.

Rozwiązany problem

Błąd 800B0109 usługi Windows Update to powszechny problem dla użytkowników, którzy korzystają z komputerów z systemem Windows. Choć niektóre zgłoszenia mówią, że ten problem pojawiał się nawet w przeszłości podczas korzystania z Windows Vista , ten kod błędu jest znacznie bardziej popularny na komputerach z systemem Windows 7.

Jeśli chodzi o komentarze użytkowników, błąd 800B0109 usługi Windows Update pojawia się w trakcie próby aktualizacji różnych aplikacji, np. aplikacji Microsoft Health, Podcast, itp. Inni twierdzą, że ten typ kodu błędu dotyka nawet kilku aplikacji i trudno się go pozbyć.

Co więcej, niektórzy skarżyli się, że otrzymali błąd 800B0109 usługi Windows Update, gdy próbowali zainstalować narzędzie do usuwania złośliwego oprogramowania Malicious Software Removal Tool, co uniemożliwiło prawidłową instalację oprogramowania . Na szczęście, program obecnie ''zachowuje się właściwie'' i był to błąd Microsoftu, zgodnie z raportami prasowymi opublikowanymi przez ekspertów ds. cyberbezpieczeństwa .

Ostatecznie, może istnieć wiele różnych powodów, dla których otrzymujesz ostatnio błąd 800B0109 usługi Windows Update. W aplikacji może być jakiś rodzaj buga, który uniemożliwia jej pomyślną instalację. Co więcej, niektóre typy Windows Update mogły zostać uszkodzone lub nie zostały właściwie zainstalowane i w rezultacie pojawia ci się kod błędu.

Innymi przyczynami mogą być jakieś uszkodzenia plików lub dysku na twoim komputerze z systemem Windows, które powodują pojawianie się kodu błędu. Na szczęście istnieje kilka sposobów naprawy błędu 800B0109 usługi Windows Update na twoim komputerze i omawiamy je poniżej.

Pamiętaj, że jeśli żadna z technik manualnych nie pomaga, to może istnieć możliwość infekcji malware odpowiedzialnej za pojawianie się błędu 800B0109 usługi Windows Update i kwestia może zostać rozwiązana wyłącznie automatycznie. Ponadto, jeśli niektóre z kroków ręcznych nie pomogą, ale widzisz oznaki uszkodzenia plików, możesz spróbować użyć Fortect do naprawy swojego systemu.

Jak naprawić błąd 800B0109 usługi Windows Update?

Napraw teraz! Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9.

Poniżej znajdziesz instrukcje jak naprawić błąd 800B0109 usługi Windows Update na twoim komputerze z systemem operacyjnym Windows. Przejdź przez wszystkie wskazówki, przeczytaj je dokładnie i ostrożnie wykonaj wszystkie kroki, by otrzymać możliwie najlepsze rezultaty.

Wskazówka 1. Uruchom skanowanie systemu SFC

Napraw teraz! Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9.

Jak już wspomniano, mogło nastąpić jakieś uszkodzenie plików, które związane jest z błędem 800B0109 usługi Windows Update. Aby dowiedzieć się czy w systemie komputera istnieją jakieś uszkodzone komponenty, musisz uruchomić skan SFC za pomocą Wiersza polecenia na poziomie administracyjnym. Przejdź do realizacji tego kroku, wykonując poniższe działania:

 1. Przejdź do Wyszukiwania Windows i wpisz ''cmd''.

 2. Uruchom Wiersz polecenia.

 3. Wybierz Uruchom jako administrator.

 4. Następnie wpisz sfc /scannow po migającym kursorze.

 5. Wciśnij Enter i poczekaj na zakończenie polecenia.

 6. Następnie uruchom ponownie swój system Windows.

Wskazówka 2. Przeprowadź sprawdzanie dysku

Napraw teraz! Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9.

Błąd 800B0109 usługi Windows Update mógł się także pojawić z powodu pewnego rodzaju uszkodzenia dysku głównego. Możesz to sprawdzić przeprowadzając pełny proces sprawdzania dysku poprzez okno dialogowe Wiersza polecenia:

 1. Przejdź do Wyszukiwania Windows i zlokalizuj Wiersz polecenia.

 2. Wybierz Uruchom jako administrator.

 3. Następnie napisz chkdsk C: /f i wciśnij klawisz Enter.

 4. Poczekaj na zakończenie procesu.

 5. Uruchom ponownie system komputera i sprawdź czy błąd nadal występuje.

Wskazówka 3. Uruchom swój komputer w Trybie awaryjnym

Napraw teraz! Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9.

Możesz być w stanie poradzić sobie z błędem 800B0109 usługi Windows Update poprzez uruchomienie swojego komputera w Trybie awaryjnym. Ta metoda może zmniejszyć niektóre zmiany, które zmuszały cię do męczenia się w trakcie uruchamiania aplikacji i które powodowały pojawianie się błędu. Sprawdź jak wykonać to zadanie z pomocą następujących kroków:

 1. Kliknij na ikonę menu Start i wybierz ikonę Zasilanie.

 2. Następnie przytrzymaj Shift i kliknij opcję Uruchom ponownie, wciąż trzymając palec na klawiszu Shift.

 3. Pojawi się ekran startowy. Tutaj wybierz Rozwiązywanie problemów > Opcje zaawansowane.

 4. Następnie wybierz Ustawienia uruchamiania i wciśnij Uruchom ponownie.

 5. Poczekaj na uruchomienie komputera, wciśnij F4, aby uruchomić go w Trybie awaryjnym.

 6. Sprawdź czy błąd teraz zniknął.

Wskazówka 4. Użyj Punktu przywracania systemu

Napraw teraz! Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9.

Możesz także spróbować wyłączyć niektóre zmiany w systemie Windows poprzez aktywowanie wcześniejszego punktu przywracania, gdy pewne modyfikacje nie były jeszcze dostępne. Wykonaj następujące instrukcje, ponieważ mogą pomóc ci pozbyć się błędu 800B0109 usługi Windows Update z twojego dotkniętego problemem komputera:

 1. Wybierz klawisz Win i w sekcji wyszukiwania wpisz ''Utwórz punkt przywracania''.

 2. Pojawi się nowe okno. Tutaj wybierz Ochrona systemu.

 3. Następnie wybierz Przywracanie systemu i wciśnij Dalej.

 4. Wybierz ostatni punkt przywracania i wciśnij Dalej.

 5. Następnie wciśnij przycisk Zakończ i poczekaj na ukończenie procesu.

 6. Uruchom ponownie swój komputer.

Po wypróbowaniu wszystkich metod naprawy błędu 800B0109 usługi Windows Update, niektóre z nich powinny okazać się pomocne. Jeżeli jednak występuje jakiś inny problem, np. infekcja wirusami, tym razem kroki manualne mogą nie być przydatne w procesie naprawy. Aby pozbyć się błędu, powinieneś skorzystać z wiarygodnego oprogramowania anty-malware. Możesz także użyć narzędzia do naprawy systemu, które powinno być pomocne w naprawie uszkodzonej zawartości, np. plików, wpisów, które mogły zostać dotknięte infekcją malware.

Napraw automatycznie wszystkie problemy

Zespół wyleczpc.pl robi wszystko, by pomóc swoim użytkownikom rozwiązywać problemy z ich komputerami. Jeśli nie chcesz korzystać z ręcznych metod eliminacji problemów, skorzystaj z automatycznego oprogramowani. Wszystkie poniższe aplikacje zostały przetestowane i są polecane przez naszych fachowców. Lista tych narzędzi znajsuje się poniżej:

Oferta
zrób to teraz!
Download
repair software Gwarantujemy
zadowolenie
zrób to teraz!
Download
repair software Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Dalej masz problemy?
Jeśli aplikacja FortectMac Washing Machine X9 nie była w stanie rozwiązać Twoich problemów, skontaktuj się z naszym wsparciem technicznym. Prosimy też o podanie wszelkich informacji, jakie powinniśmy wiedzieć na temat twojego problemu
Fortect - opatentowany program specjalizujący się w naprawie systemu Windows. Podda twój komputer diagnozie i przeskanuje wszystkie pliki, biblioteki i rejestry uszkodzone przez wirusy.Mac Washing Machine X9 - opatentowany program specjalizujący się w naprawie systemu Mac OS X. Podda twój komputer diagnozie i przeskanuje wszystkie pliki, biblioteki i rejestry uszkodzone przez wirusy.
Ta opatentowana aplikacja naprawcza korzysta z bazy 25 milionów komponentów, które mogą zastępić każdy uszkodzony lub brakujący plik na komputerze uzytkownika.
By napprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję programu do usuwania malware FortectBy napprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję programu do usuwania malware Mac Washing Machine X9

Zapobiegaj śledzeniu cię przez strony internetowe, dostawcę usług internetowych i inne podmioty

Aby pozostać całkowicie anonimowym i zapobiec śledzeniu cię przez dostawcę usług internetowych i rząd, powinieneś skorzystać z Private Internet Access VPN. Pozwoli ci to łączyć się z Internetem zachowując całkowitą anonimowość poprzez szyfrowanie wszystkich informacji oraz zapobiegać śledzeniu, reklamom i złośliwej zawartości. Co najważniejsze, powstrzymasz nielegalne działania inwigilacyjne, które NSA i inne instytucje rządowe prowadzą za twoimi plecami. 

 

Szybko odzyskaj utracone pliki

Nieprzewidziane okoliczności mogą nastąpić w dowolnym momencie podczas korzystania z komputera: może się on wyłączyć z powodu przerwy w zasilaniu, może pojawić się BSOD lub komputer może zostać ponownie uruchomiony przez losowe aktualizacje systemu Windows, kiedy na kilka minut od niego odejdziesz. W efekcie możesz utracić swoje szkolne zadania, ważne dokumenty i inne dane. Aby odzyskać utracone pliki, możesz użyć Data Recovery Pro – ten program przeszukuje kopie plików, które są wciąż dostępne na twoim dysku twardym i szybko je odzyskuje. 

 

O autorze
Alice Woods
Alice Woods - Dzieli się wiedzą o ochronie komputerów

Alice Woods jest ekspertem specjalizującym się w analizie i badaniu cyberzagrożeń. Jej zadaniem na WyleczPC jest szerzenie wiedzy i niesienie wsparcia użytkownikom potrzebującym ochrony ich komputerów przed złośliwymi aplikacjami.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Przeczytaj także w innych językach

Więcej informacji na temat "Jak naprawić błąd 800B0109 usługi Windows Update?"