Jak naprawić błąd # 268D3?

Pytanie

Problem: Jak naprawić błąd # 268D3?

Witaj, zespole WyleczPC. Potrzebuje szybko waszej pomocy. Wygląda na to, że któs próbuje wprowadzić mnie w błąd, jednak nie jestem pewien. Wczoraj pojawiło mi się wyskakujące okienko, które mnie nieco przeraziło. Zostałem w nim poinformowany, że mój komputer został zablokowany w celu ochrony przechowywanych na nim informacji.

Został podany zdalny numer serwisu (+44 (8000) 885-688), na który mam zadzwonić by zabezpieczyć mój login FB, szczegółoy karty kredytowej i podobne informacje pzed kradzieżą. Wiadomość także wskazuje błąd # 268D3. Jak powinienem na nią zareagować?

Rozwiązany problem

Nie ważne, jak bardzo przekonująca jest wiadomość TWÓJ KOMPUTER ZOSTAŁ ZABLOKOWANY Błąd # 268D3, nie wierz w żadne słowo w niej zawarte. Jest to typowe oszustwo wykorzystywane do wprowadzania w błąd łatwowiernych użytkowników komputerów, by Ci zakupywali zdalne wsparcie techniczne.

NIe ma co mówić – proponowane zdalne wsparcie techniczne także jest oszustwem. Jeśli zadzwonisz na dany numer telefonu możesz być zwodzony przez oszustów sprawiających wrażenie profesjonalistów i obeznanych z technologią. Jest to tylko przykrywka. NIE DZWOŃ na numer telefonu zapewniony z Wiadomoścą błędu # 268D3.

How to Fix Error # 268D3?

Czemu fałszywe wsparcie techniczne błędu # 268D3 pojawia się na komputerach?

Napraw teraz! Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9.

Mimo, że wiadomość błędu # 268D3 mówi, że “Twój komputer poinformował nas, że został zainfekowany wirusami oraz spyware”, jest to bzdurą.

Czy kiedykolwiek słyszałeś o tym, że komputer sam skontaktował się z zewnętrznym serwerem na temat infekcji wirusowej? Najpewniej nie. Działanie oszustwa błędu # 268D3 wskazuje na złapanie adware, które jest bardziej aplikacją potencjalnie niepożądaną, niż wirusem.

Aplikacja ta sama w sobie nie jest złośliwa, czyli nie może zbytnio wpłynąć na działanie komputera. Jest jednak zaprogramowana w taki sposób, by wyświetlać wyskakujące okienka podczas przeglądania sieci oraz rozpowszechniać fałszywe wsparcie techniczne takie, jak błąd # 268D3, które może powodować problemy.

Programy typu adware są dystrybuowane poprzez paczki oprogramowania. Z tego powodu, jeśli nie traktujesz instalacji darmowego oprogramowania powaznie, możesz nieświadomie zainstalować niechcianą aplikację.

Jeśli chcesz trzymać komputer z dala od błędu # 268D3, musisz ostrożnie dobierać źródła pobierania i instalować programy korzystając z instalacji Zaawansowanej lub Własnej. Jak tylko komputer zostanie zainfekowany, następujące powiadomienia zaczną nękać użytkownika:

YOUR COMPUTER HAS BEEN BLOCKED
Error # 268D3
Please call us immediately at: +44 (8000) 885-688
Do not ignore this critical alert.
If you close this page, your computer access will be disabled to prevent further damage to our network.
Your computer has alerted us that it has been infected with a virus and spyware.
The following information is being stolen
Facebook Login
Credit Card Details
Email Account Login
Photos stored on this computer
You must contact us immediately so that our engineers can walk you through the removal process over the phone.
Please call us within the next 5 minutes to prevent your computer from being disabled
Toll Free: +44 (8000) 885-688

Jak już wspomnieliśmy, nie wierz w to co zostało podane – jest to tylko sztuczka fałszywego wsparcia technicznego. Poprzez połączenie z wybranym numerem, żadne z Twoich danych nie staną się bezpieczne niż wcześniej.

Wrecz przeciwnie – oszuści mogą doprowadzić do tego, że samemu podasz im informacje osobiste, bądż zauważysz zwiększony rachunek za telefon tak, jakbyć dzwonił na wysoko-płatny numer telefonu.

Na szczęście, nie trudno naprawić błąd # 268D3. W tym celu musisz wykorzenić adware, które powoduje stale wyskakujące okienka. Możesz znaleźć informacje na temat pozbywania się błędu # 268D3, w nastepnym akapicie

Jak naprawić błąd # 268D3?

Napraw teraz! Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9.

Jeśli masz chwilę wolnego czasu, możesz naprawić błąd # 268D3 ręcznie. Nastepujące instrukcje pomogą Ci tego dokonać. Bez względu na to miej na uwadze, że adware wywołujące wyskakujące informacje o fałszywym wsparciu technicznym może nie być jedynym siedzącym w komputerze. Z tego powodu zalecamy sprawdzić komputer oprogramowaniem, które kompletnie sprawdzi i zoptymalizuje Twój komputer. Naszą rekomendacją jest Fortect.

Instrukcje dla użytkowników Windows:

 1. Wejdź w StartPanel SterowaniaProgramy i Funkcje. (Windows Vista i 7)
 2. Wejdź w StartPanel SterowaniaDodaj/Usuń Programy (Windows XP)
 3. Kliknij drugim przyciskiem na lewy dolny róg ekranu i poczekaj na pojawienie się Menu Szybkiego Dostępu. Then go to Control PanelUninstall a Program. (Windows 8/10)
 4. Przejrzyj listę programów zainstalowanych na komputerze i znajdź te, które wyglądają Ci podejrzanie.
 5. Odinstaluj te progamu i kliknij OK.
 6. Znajdź skrót Mozilli Firefox na komputerze, kliknij na niego drugim przyciskiem myszy i wejdź we Właściwości.
 7. Otwórz zakładkę Skrót, i znajdź pole Element Docelowy. Powinieneś zobaczyć w nim podejrzany adres – usuń go i kliknij OK.
 8. Powtórz kroki 6-7 także dla Google Chrome'a oraz Internet Explorera.

Instrukcje dla użytkowników Mac:

 1. Wejdź w IdźAplikacje.
 2. Znajdź wszystkie podejrzane programy, kliknij na nie drugim przyciskiem i przenieś je do Kosza.
 3. Pozostało Ci teraz oczyścić każdą przeglądarkę z elementów błędu # 268D3.

Mozilla Firefox:

 • Uruchom Mozillę Firefox, otwórz jego menu (kliknij na trzy paski w prawym górnym rogu okna), i przejdź na DodatkiRozszerzenia.
 • W panelu Rozszerzenia poszukaj podejrzanych rozszerzeń przeglądarki, których instalacji nie pamiętasz. Kliknij Usuń przy rozszerzeniach, których nie chcesz trzymać.
 • Sprawdź teraz, czy twoja strona domowa nie została zmieniona przez komputerowego pasożyta. Otwórz ponownie menu Mozilli Firefox i przejdź w OpcjeOgólne.
 • W sekcji Uruchamianie kliknij Przywróć stronę domyślną, lub wpisz inny adres strony domowej i kliknij OK.
 • Zresetuj przeglądarkę. Ponownie, otwórz menu Firefoksa, przejdź w Rozwiązywanie Problemów, a nastepnie kliknij Zresetuj Firefox.
 • Gdy pojawi się informacja prosząca o potwierdzenie decyzji, kliknij ponownie Zresetuj Firefox.

Internet Explorer:

 1. Uruchom przeglądarkę IE i otwórz jej menu klikając ikonę koła zębatego, znajdującą się w prawym górnym rogu okna przeglądarki. Następnie przejdź w Zarządzanie Dodatkami.
 2. Gdy pojawi się okno Zarządzania dodatkami, poszukaj wszystkich podejrzanych rozszerzeń i wyłącz je. W tym celu kliknij drugim przyciskiem na każdą z nich i wybierz opcję Wyłącz.
 3. Otwórz ponownie menu i wejdź w Opcje Internetowe. W zakładce Ogólne zamień adres strony domowej na wybrany adres URL. Następnie kliknij Zatwierdź.
 4. Zresetuj IE. Otwórz menu, wejdź w Opcje InternetoweZaawansowane. Kliknij Zresetuj.
 5. Gdy pojawi się okno Zresetuj Ustawienia Internet Explorera, zaznacz pole przy opcji Usuń ustawienia osobiste i kliknij ponownie przycisk Reset.

Google Chrome:

 • Uruchom Google Chrome, kliknij na przycisk z trzema paskami znajdujący się w prawym górnym roku (przycisk Manu) i wejdź w NarzędziaRozszerzenia.
 • Poszukaj podejrzanych rozszerzeń przeglądarki oraz wyeliminuj je klikając na ikony kosza znajdujące się obok nich.
 • Otwórz ponownie menu i wejdź w Ustawienia. Znajdź częśc Uruchamiania i kliknij Ustaw przy stronach, by otworzyć określoną witrynę lub ich zestaw.
 • Usuń podejrzane strony klikając X przy nich, a następnie wpisz adres strony, jaką chcesz ustawić za główną.
 • Wejdź następnie w MenuUstawieniaZarządzaj wyszukiwarkami.
 • Gdy pojawi się okno wyszukiwarek, usuń wszystkie podejrzane wpisy i zostaw tylko wyszukiwarkę, jaką chcesz używać na co dzień.
 • Zresetuj Google Chrome. Wejdź w MenuUstawienia, następnie kliknij na przycisk Zresetuj ustawienia przeglądarki na dole strony.
 • Po tym, jak pojawi się okno zresetowania przeglądarki, kliknij Reset aby potwierdzić wybór.

Safari:

 1. Uruchom Safari, a następnie znajdź i kliknij Safari na pasku menu na górze ekranu. Następnie przejdź w Preferencje.
 2. Wejdź w zakładkę Rozszerzenia i poszukaj podejrzanych wpisów. Odinstaluj każdy z nich.
 3. Przejdź następnie na zakładkę Ogólne i sprawdź, jaki adres znajduje się w polu Strony domowej. Jeśli widzisz podejrzany link, usuń go i zastąp stroną, jaką chcesz widzieć jako domowa. Pamiętaj, że musisz wpisać http:// przed wpisaniem preferowanego URL.
 4. Zresetuj Safari: Kliknij Safari i kliknij na opcję Zresetuj Safari….
 5. Gdy pojawi się okno resetu Safari, zaznacz wszystkie pola i kliknij Reset.

Jeśli wykonałeś wszystkie kroki w odpowiedniek kolejności, powinieneś naprawić błąd # 268D3 i żadne wyskakujące okienko nie powinno się już pojawiać. Jeśli jednak dalej otrzymujesz takie wiadomości, przemyśl naszą wskazówkę i sprawdź komputer programem Fortect.

Napraw automatycznie wszystkie problemy

Zespół wyleczpc.pl robi wszystko, by pomóc swoim użytkownikom rozwiązywać problemy z ich komputerami. Jeśli nie chcesz korzystać z ręcznych metod eliminacji problemów, skorzystaj z automatycznego oprogramowani. Wszystkie poniższe aplikacje zostały przetestowane i są polecane przez naszych fachowców. Lista tych narzędzi znajsuje się poniżej:

Oferta
zrób to teraz!
Download
repair software Gwarantujemy
zadowolenie
zrób to teraz!
Download
repair software Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Dalej masz problemy?
Jeśli aplikacja FortectMac Washing Machine X9 nie była w stanie rozwiązać Twoich problemów, skontaktuj się z naszym wsparciem technicznym. Prosimy też o podanie wszelkich informacji, jakie powinniśmy wiedzieć na temat twojego problemu
Fortect - opatentowany program specjalizujący się w naprawie systemu Windows. Podda twój komputer diagnozie i przeskanuje wszystkie pliki, biblioteki i rejestry uszkodzone przez wirusy.Mac Washing Machine X9 - opatentowany program specjalizujący się w naprawie systemu Mac OS X. Podda twój komputer diagnozie i przeskanuje wszystkie pliki, biblioteki i rejestry uszkodzone przez wirusy.
Ta opatentowana aplikacja naprawcza korzysta z bazy 25 milionów komponentów, które mogą zastępić każdy uszkodzony lub brakujący plik na komputerze uzytkownika.
By napprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję programu do usuwania malware FortectBy napprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję programu do usuwania malware Mac Washing Machine X9

Chroń swoją prywatność w Internecie z pomocą klienta VPN

Gdy mowa o prywatności użytkowników, VPN ma kluczowe znaczenie. Narzędzia do śledzenia online, takie jak pliki cookie, mogą być wykorzystywane nie tylko przez platformy mediów społecznościowych i inne strony internetowe, ale także przez twojego dostawcę usług internetowych i rząd. Nawet jeśli zastosujesz najbezpieczniejsze ustawienia za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej, wciąż możesz być śledzony poprzez aplikacje połączone z Internetem. Poza tym przeglądarki nastawione na prywatność, takie jak Tor, nie są wyborem optymalnym ze względu na zmniejszoną prędkość połączenia. Najlepszym rozwiązaniem dla zachowania całkowitej prywatności jest Private Internet Access – bądź anonimowy i bezpieczny w sieci.

 

Narzędzia do odzyskiwania danych mogą zapobiec trwałej utracie plików

Oprogramowanie do odzyskiwania danych jest jedną z opcji, która może pomóc ci przywrócić twoje pliki. Kiedy usuniesz plik, nie rozpływa się on w powietrzu – pozostaje w systemie, dopóki nie zostaną nadpisane żadne dodatkowe dane. Data Recovery Pro to oprogramowanie do odzyskiwania, które wyszukuje kopie usuniętych plików na dysku twardym. Korzystając z tego narzędzia możesz zapobiec utracie cennych dokumentów, pracy domowej, osobistych zdjęć i innych ważnych plików.

O autorze
Jake Doe
Jake Doe - Maniak techonlogiczny

Jake Doe jest edytorem newsów na WyleczPC. Odkąd poznał Ugniusa Kiguolisa w 2003 roku, obaj uruchomiki kilka projektów zwiększających świadomość użytkowników o cyberprzestępstwach, malware i innych problemach związanych z komputerami.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Przeczytaj także w innych językach

Więcej informacji na temat "Jak naprawić błąd # 268D3?"