Jak naprawić błąd 0x8007045b Windows Update?

Pytanie

Problem: Jak naprawić błąd 0x8007045b Windows Update?

Cześć! Mam problem z błędem Windows Update, który wyświetla kod 0x8007045b. Próbuję zainstalować aktualizację, ale to się nie udaje i nie mogę zaktualizować systemu do Windows 10. Nie udaje się to ani na moim Windows 8, ani na urządzeniu z wersją Windows 7, które należy do mojej żony. Nie potrafię zrozumieć gdzie leży problem. Pomóżcie mi naprawić błąd Windows Update 0x8007045b.

Rozwiązany problem

Błąd Windows Update 0x8007045b to coś, o co czasami pytają użytkownicy . Pojawia się często, ponieważ aktualizowanie starszych wersji do Windows 10 może powodować pewne problemy. W większości przypadków aktualizacje powodują problemy, gdy ludzie próbują uaktualnić lub zainstalować konkretne aktualizacje. Aktualizacje zakończone niepowodzeniem mogą mieć jednak różne przyczyny.

Chociaż błąd Windows Update 0x8007045b jest specyficzny dla procedury uaktualniania, nie dotyczy żadnej konkretnej wersji systemu Windows, więc ten sam błąd może pojawiać się w Windows 7, Windows 8.1 i Windows 10. Analiza problemu pokazuje, że błąd jest wywoływany albo przez uszkodzenie pliku albo przez usterkę Windows Update .

Ze względu na wiele powodów istnieje wiele sposobów naprawy błędu 0x8007045b Windows Update. Ale najpierw należy określić konkretny problem. Błąd może pojawiać się, kiedy program zewnętrznej firmy, narzędzie antywirusowe nie jest kompatybilne z systemem operacyjnym, aktualizuje lub zakłóca inne procesy.

Możesz wyłączyć funkcje ochrony lub całkowicie odinstalować narzędzie firmy zewnętrznej, by sprawdzić czy to ono stanowi problem. Problemem zdecydowanie nie jest malware, ponieważ kody błędów, takie jak błąd 0x8007045b Windows Update, nie są związane z problemami z bezpieczeństwem i wirusami .

How to fix Windows Update error 0x8007045b?

Czasami ten błąd wyświetla również następujący komunikat:

0x8007045B -2147023781 – ERROR_SHUTDOWN_IN_PROGRESS

Możesz określić problem i znaleźć rozwiązanie na tej podstawie, ponieważ uszkodzenie pliku może być naprawione poprzez sprawdzenie systemu za pomocą określonych narzędzi lub poprzez rozwiązywanie problemów z usługą Windows Update. Możesz znaleźć sposoby na naprawienie błędu 0x8007045b Windows Update, po prostu wypróbuj co najmniej kilka z nich.

Jak naprawić błąd 0x8007045b Windows Update

Napraw teraz! Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9.

Zauważ, że istnieją sposoby na naprawienie błędu 0x8007045b Windows Update w oparciu o przyczynę, więc możesz wypróbować kilka strategii rozwiązywania problemów, metod opartych na funkcjach systemu oraz oferowanych aplikacji. Możesz uruchomić programy takie jak Fortect, które sprawdzają czy pliki nie zostały uszkodzone lub czy funkcje nie zostały dotknięte problemem i mogą naprawić dla ciebie te części systemu. Postępuj zgodnie z metodami i sprawdź co najmniej kilka rozwiązań, abyś mógł wykonać właściwą aktualizację systemu operacyjnego.

Uruchom rozwiązywanie problemów z usługą Windows Update

Napraw teraz! Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9.
 • Przejdź do paska zadań wyszukiwania i wyszukaj Rozwiązywanie problemów.
 • Znajdź ustawienia Narzędzia do rozwiązywania problemów i kliknij na Windows Update.
  How to fix Windows Update error 0x8007045b?
 • Uruchom narzędzie do rozwiązywania problemów.
 • Zastosuj poprawki, jeśli jakieś zostaną znalezione. How to fix Windows Update error 0x8007045b?

Uruchom narzędzie do sprawdzania plików, by naprawić błąd 0x8007045b Windows Update

Napraw teraz! Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9.
 • Wciśnij jednocześnie klawisz Win i R.
 • W polu Uruchamianie wpisz notepad i wciśnij Enter, by otworzyć Notepad.
 • Skopiuj i wklej następujący tekst:
  @echo off
  date /t & time /t
  echo Dism /Online /Cleanup-Image /StartComponentCleanup
  Dism /Online /Cleanup-Image /StartComponentCleanup
  echo …
  date /t & time /t
  echo Dism /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth
  Dism /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth
  echo …
  date /t & time /t
  echo SFC /scannow
  SFC /scannow
  date /t & time /t
  pause
 • Zapisz plik z rozszerzeniem .bat.
 • Uruchom plik z uprawnieniami administratora dopóki nie wyświetli błędów.
 • Uruchom ponownie komputer.

Zresetuj Windows Update

Napraw teraz! Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9.
 • Przejdź do Wiersza Poleceń i wprowadź:net stop wuauserv
  net stop cryptSvc
  net stop bits
  net stop msiserver
 • Otwórz Eksplorator plików wciskając klawisze Win + E.
 • Otwórz folder Windows i kliknij prawym przyciskiem myszy na podfolder SoftwareDistribution. How to fix Windows Update error 0x8007045b?
 • Wybierz Zmień nazwę.
 • Wprowadź SoftwareDistribution.old.
 • Otwórz podfolder System32 i kliknij prawym przyciskiem myszy na catroot2, by zmienić jego nazwę na Catroot2.old.
 • Uruchom ponownie komputer i powtórz pierwsze polecenie w wierszu poleceń.

Wykonaj Odświeżanie, by naprawić błąd 0x8007045b Windows Update

Napraw teraz! Napraw teraz!
By naprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję Fortect Mac Washing Machine X9.
 • Możesz usunąć aplikacje firm zewnętrznych, wymusić aktualizację z funkcją Odświeżanie. Znajdziesz ją w sekcji Zabezpieczenia Windows na karcie Wydajność urządzenia.
  How to fix Windows Update error 0x8007045b?

Napraw automatycznie wszystkie problemy

Zespół wyleczpc.pl robi wszystko, by pomóc swoim użytkownikom rozwiązywać problemy z ich komputerami. Jeśli nie chcesz korzystać z ręcznych metod eliminacji problemów, skorzystaj z automatycznego oprogramowani. Wszystkie poniższe aplikacje zostały przetestowane i są polecane przez naszych fachowców. Lista tych narzędzi znajsuje się poniżej:

Oferta
zrób to teraz!
Download
repair software Gwarantujemy
zadowolenie
zrób to teraz!
Download
repair software Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Dalej masz problemy?
Jeśli aplikacja FortectMac Washing Machine X9 nie była w stanie rozwiązać Twoich problemów, skontaktuj się z naszym wsparciem technicznym. Prosimy też o podanie wszelkich informacji, jakie powinniśmy wiedzieć na temat twojego problemu
Fortect - opatentowany program specjalizujący się w naprawie systemu Windows. Podda twój komputer diagnozie i przeskanuje wszystkie pliki, biblioteki i rejestry uszkodzone przez wirusy.Mac Washing Machine X9 - opatentowany program specjalizujący się w naprawie systemu Mac OS X. Podda twój komputer diagnozie i przeskanuje wszystkie pliki, biblioteki i rejestry uszkodzone przez wirusy.
Ta opatentowana aplikacja naprawcza korzysta z bazy 25 milionów komponentów, które mogą zastępić każdy uszkodzony lub brakujący plik na komputerze uzytkownika.
By napprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję programu do usuwania malware FortectBy napprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję programu do usuwania malware Mac Washing Machine X9

Zapobiegaj śledzeniu cię przez strony internetowe, dostawcę usług internetowych i inne podmioty

Aby pozostać całkowicie anonimowym i zapobiec śledzeniu cię przez dostawcę usług internetowych i rząd, powinieneś skorzystać z Private Internet Access VPN. Pozwoli ci to łączyć się z Internetem zachowując całkowitą anonimowość poprzez szyfrowanie wszystkich informacji oraz zapobiegać śledzeniu, reklamom i złośliwej zawartości. Co najważniejsze, powstrzymasz nielegalne działania inwigilacyjne, które NSA i inne instytucje rządowe prowadzą za twoimi plecami. 

 

Szybko odzyskaj utracone pliki

Nieprzewidziane okoliczności mogą nastąpić w dowolnym momencie podczas korzystania z komputera: może się on wyłączyć z powodu przerwy w zasilaniu, może pojawić się BSOD lub komputer może zostać ponownie uruchomiony przez losowe aktualizacje systemu Windows, kiedy na kilka minut od niego odejdziesz. W efekcie możesz utracić swoje szkolne zadania, ważne dokumenty i inne dane. Aby odzyskać utracone pliki, możesz użyć Data Recovery Pro – ten program przeszukuje kopie plików, które są wciąż dostępne na twoim dysku twardym i szybko je odzyskuje. 

 

O autorze
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Rozwiązywacz problemów

Ugnius Kiguolis jest założycielem i głównym edytorem zespołu WyleczPC. Jest on profesjonalnym specjalistą ds.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Przeczytaj także w innych językach

Więcej informacji na temat "Jak naprawić błąd 0x8007045b Windows Update?"