Czy powinienem instalować altualizację KB4033637 systemu Windows 10?

Pytanie

Problem: Czy powinienem instalować altualizację KB4033637 systemu Windows 10?

Coś mi śmierdzi, jesli chodzi o aktualizację KB4033637 na system Windows 10. Nie ma żadnego opisu o celu aktualizacji ani informacji o naprawianycch problemach. Czy wiecie może, co naprawia ten patch? W sieci nie mogę znaleźć żadnych informacji na jego temat.

Rozwiązany problem

Windows 10 Update KB4033637 wygląda na najnowszą aktualizację wydaną przez Microsoft. Jednakże, firma nie wydała zdnej informaji na temat aktualizacji oraz jej głównego powodu powstania. Także w sieci nie ma infromacji na jej temat.

Oczywiście, bardziej obeznani użytkownicy zaczęli się przejnować tajemniczością otaczającą tą aktualizację. Co więcej, jej funkcjonalność także wzbudza wątpliwości. Część użytkowników mówi, że aktualizacja po instalacji wywołuje awarie systemu i zawiesza komputer.

Firma nie wydała jednak oficjalnego oświadczenia związanego z aktualizacją. Spodziewamy się, że takie oświadczenie się pojawi z powodu niezadowolenia związanego ze strategią aktualizacji Windowsa 10. Z drugiej strony, mmoże się to stać też z powodu niezadowolonych użytkowników systemu, którzy będąc pod ochroną konsumenta, złożą pozew przeciwko nieuczciwej strategii aktualizacji Microsoft.

Niezadowolenie jest oczywiste biorąc pod uwagę fakt, że firm ogłosiła o dostępności aktualizacji tylko po to, by nastepnie poinformować o cenie. W odpowiedzi Microsoft zadeklarował się nigdy więcej nie używać podobnych technik marketingowych.

Użytkownicy Microsoft Surface podzielają powyższą opinię. Badania wykazały, że 25% markowych produktów zaczyna mieć problemy z systemem po użytkowaniu ich przez dwa lata.

Z pewnością, firma potrzebuje czasu, ludzi oraz zasobów technologicznych, by usprawnić swoje produkty i odzyskać zaufanie klientów. Przypadek wirusa WannaCry, który zdołał wywołać zamęt w sieci globalnej, także daje takie przypuszczenia.

Z drugiej strony, warto zauważyć, że Microsoft utrzymuje otwarte nastawienie wobec krytyki. Po pojawieniu się Windowsa 10, wciąż istniało wiele raportów na temat błędów i bugów.

Z tego powodu nie warto instalować aktualizacji, dopóki Microsoft nie przedstawi oficjalnego wyjaśnienia na temat aktualizacji. Jeśli system już to zrobił, możesz odinstalować rzeczoną łatkę za pomocą funkcji Odinstaluj aktualizacje w sekcji Windows Update w Ustawieniach.

Możesz być zmuszony do zrobienia tego, jeśli aktualizacja wywołuje zawieszanie się systemu. W dodatku zwróć uwagę na to, że niektóre ransomware podszywają się pod aktualizacje systemu. Zwykle, takie niezapowiedziane aktualizacje mogą wystąpić po otwarciu wątpliwego załącznika w mailu lub pobraniu narzędzia z niezaufanego źródła.

Wystrzegaj się takich sytuacji. Utrzyuj zaktualizowane oprogramowanie od bezpieczeństwa. Jednym z narzędzi, które może Ci pomóc w spotkaniu z malwarem jest Reimage.

Zoptymalizuj system i spraw, że będzie działał lepiej

Zoptymalizuj swój komputer już teraz! Jeśli nie chcesz przeszukiwać swojego komputera ręcznie i mieć problemów z poszykiwaniem przyczyn spowolnienia sprzętu, możesz użyć narzędzi przedstawionych poniżej. Wszystkie te rozwiązania zostały przetestowane przez zespół wyleczpc.pl - mamy tak pewność, że opisane programy pomogą ulepszyć system. By przyspieszyć komputer jednym kliknięciem, skorzystaj z jednego z poniższych narzędzi:

Oferta
zrób to teraz!
Download
narzędzie do optymalizacji komputer Gwarantujemy
zadowolenie
zrób to teraz!
Download
narzędzie do optymalizacji komputer Gwarantujemy
zadowolenie
Program jest kompatybilny z Microsoft Windows Program jest kompatybilny z OS X
Twój problem pozostał?
Jeśli wyniki zapewniane przez Fortect nie dają Tobie satysfakcji i uważasz, że program nie usprawnił twojego sprzętu, skontaktuj się z nami! Dostarcz nam proszę tylko informacje związane z twoim problemem
Fortect - opatentowany program specjalizujący się w naprawie systemu Windows. Podda twój komputer diagnozie i przeskanuje wszystkie pliki, biblioteki i rejestry uszkodzone przez wirusy.Mac Washing Machine X9 - opatentowany program specjalizujący się w naprawie systemu Mac OS X. Podda twój komputer diagnozie i przeskanuje wszystkie pliki, biblioteki i rejestry uszkodzone przez wirusy.
Ta opatentowana aplikacja naprawcza korzysta z bazy 25 milionów komponentów, które mogą zastępić każdy uszkodzony lub brakujący plik na komputerze uzytkownika.
By napprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję programu do usuwania malware FortectBy napprawić uszkodzony system, musisz zakupić licencjonowaną wersję programu do usuwania malware Mac Washing Machine X9

Zapobiegaj śledzeniu cię przez strony internetowe, dostawcę usług internetowych i inne podmioty

Aby pozostać całkowicie anonimowym i zapobiec śledzeniu cię przez dostawcę usług internetowych i rząd, powinieneś skorzystać z Private Internet Access VPN. Pozwoli ci to łączyć się z Internetem zachowując całkowitą anonimowość poprzez szyfrowanie wszystkich informacji oraz zapobiegać śledzeniu, reklamom i złośliwej zawartości. Co najważniejsze, powstrzymasz nielegalne działania inwigilacyjne, które NSA i inne instytucje rządowe prowadzą za twoimi plecami. 

 

Szybko odzyskaj utracone pliki

Nieprzewidziane okoliczności mogą nastąpić w dowolnym momencie podczas korzystania z komputera: może się on wyłączyć z powodu przerwy w zasilaniu, może pojawić się BSOD lub komputer może zostać ponownie uruchomiony przez losowe aktualizacje systemu Windows, kiedy na kilka minut od niego odejdziesz. W efekcie możesz utracić swoje szkolne zadania, ważne dokumenty i inne dane. Aby odzyskać utracone pliki, możesz użyć Data Recovery Pro – ten program przeszukuje kopie plików, które są wciąż dostępne na twoim dysku twardym i szybko je odzyskuje. 

 

O autorze
Lucia Danes
Lucia Danes - Badacz ds. bezpieczeństwa

Lucia Danes jest edytorem newsów na WyleczPC. Jest zawsze w ruchu, gdyż

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Przeczytaj także w innych językach

Więcej informacji na temat "Czy powinienem instalować altualizację KB4033637 systemu Windows 10?"

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *