Reimage w prasie

Zaaktualizowany

Nagrody

Softpedia

Reimage znajduje się w bibliotece Softpedii wśród 600 tysięcy aplikacji darmowych i próbnych. Program jest oceniony jako „czysty w 100%”. Odwiedź Softpedię, by zobaczyć ocenę programu

Lead411

Reimage znajduje się na gorącej liście zespołu badawczego Lead411. Program znajduje się wśród takich firm, jak bit.ly, foursquare, The Huffington Post, tumblr, vimeo, itd. Zobacz Gorącą Listę Lead411

 Download3000

Reimage otrzymał ocenę “Excellent” od Download3000. Wejdź na Download3000, by zobaczyć ocenę Reimage

Tucows

Reimage otrzymał 5 krów od Tucows. Dowiedz się więcej o Tucows oraz ich rankingu

Brothersoft

Jeśli chodzi o oprogramowanie, Brothersoft jest znany ze zwracania uwagi na bezpieczeństwo i zaufanie. Reimage zajął 11. miejsce w kategorii Diagnostyki komputerów i został określony jako „oficjalny, bezpieczny i darmowy”. Pełna recenzja Brothersoftu na temat Reimage

 Download.hr

Strona zwana Download.hr dała programowi Reimage 4 gwiazdki

 DoDownload

DoDownload ostrożnie sprawdził Reimage trzema programami antywirusowymi i uznał go za aplikację w 100% bezpieczną. Zobacz dziennik skanowania DoDownload

 FileBuzz

Cieszy nas informacja, że FileBuzz, strona z aplikacjami freeware i shareware, przyznała pięć gwiazdek programowi Reimage.

RoSoftDownload

Po przetestowaniu Reimage przez zespół RoSoftDownload, program okazał się bezpieczny w 100%. RoSoftDownload nie znalazł w nim wirusów, spyware, adware, trojanów, backdoorów ani podobnego malware. Zobacz raport ReSoftDownload 

The Download Planet

Reimage został też przetestowany przez Download Planet – szanowanego dostawcę aplikacji freeware, shareware oraz komercyjnego oprogramowania. Jego oceną jest 5 gwiazdek.

W prasie

Fox8Kanał 8 FOX: Usługi online naprawiają problemy Windowsa

Program zajmujący się procesem może naprawić różne problemy komputerowe istniejące od lat. Większość pozostawiała na lodzie – Reimage PC Repair jest jednak unikalny. (Fox8live.com, 3.11.2011)

PC_World_logoInstalacja Windowsa wygląda źle? Reimage nakieruje ją na dobry tor
To rzadkie, że „cudowny” program działa tak, jak mówią o nim jego twórcy… (pcworld.com, 25.07.2011)

podnuzDebata na temat Reimage.com trwa
Dzień z życia serwisanta komputerowego. Reimage jest wspomniane w 31 minucie. (podnutz.com, 15.06.2010)

redmondmagProste naprawy!
Reimage’s PC Repair będzie bardziej użyteczne w domu niż pracy, oferuje jednak potężną analizę i możliwości naprawy… (Redmondmag.com, 1.08.2009)

Żegnaj malware, witaj mikro-projektorze
Po tygodniach zapasów z malware na jednym z komputerów z Windowsem XP, Gibbs znalazł sposób na pozbycie się szkodników. (networkworld.com, 21.01.2009)

informationweekStartup Tygodnia: Reimage
Reimage może naprawić problemy systemu automatycznie i zdalnie z pomocą pobieralnego agenta… (posted on informationweek.com, 8.11.2008)

network_worldReimage: The Domino’s Pizza naprawy komputera?
Jestem w Interop NY, gdzie przeprowadzam parę paneli jako część Mobile Business Expo. Miałem czas jednak zatrzymać się i spotkać z ludźmi z Reimage (myśl jako „re-image”, nie jako „ray-mage”)… (networkworld.com, 17.09.2008)

eweekReimage działa jak czary, jeśli chodzi o rozwiązywanie problemów systemu XP
Użytkownicy szukający szybkiego leku na problemy Windows XP mogą ruszyć na Reimage.com w celu sieciowego rozwiązania, które naprawi większość problemów systemu automatycznie i w tak krótkim czasie, jak 30 minut. (channelinsider.com, 22.08.2008)

Reimage uruchamia usługę nprawy komputera online
Reimage (Ramat Gan, Israel) uruchomiło usługę naprawy komputera online przeznaczoną dla profesjonalnych techników i informatyków. (deskeng.com, 16.06.2008)