SpeedyPC Pro recenzja, darmowe pobieranie

SpeedyPC ProSpeedyPC Pro review

SpeedyPC Pro od ParetoLogic Inc. to innowacyjne oprogramowanie będące w stanie pomóc użytkownikom, jeśli chodzi o naprawę błędów, optymalizację rejestru i podniesienia ogólnej prędkości działania sprzętu. Ten pakiet programów korzysta z wbudowanych narzędzi do czyszczenia błędów rejestru, wykrywania i usuwania malware, wyłączania niechcianych problemów, czyszczenia klastrów, usuwania cache, przyspieszania komputera (w momencie uruchamiania), optymalizacji pamięci, usuwania niepotrzebnych/uszkodzonych dodatków itd. Zgodnie z informacją od twórców, głównym celem programu jest eliminacja malware (programów szpiegujących, trojanów, keyloggerów, dialerów, rogueware itp.), powodujących większość problemów takich, jak wyciek informacji, spowolnienie komputerów czy kolejne infekcje. By wykryć te problemy, SpeecyPC Pro jest ustawiony jako stały process w menedżerze zadań i monitoruje sytuację cały czas. Dodatkowo, narzędzie to wykorzystywane jest do skanowania i naprawy rejestru Windowsa – skomplikowanej bazy plików programowych. Niestety, baza ta zwykle zawiera tak samo niezbędne, jak i przedawnione/bezużyteczne/uszkodzone klucze należące do niepotrzebnych/złośliwych programów bądź też tych dawno usuniętych z komputera. Naprawa rejestru zapewniona przez SpeedyPC Pro prowadzi do stabilności systemu, płynnego działania, szybkości i innych usprawnień. Poza tym, narzędzie to pomoże w walce ze śmieciami tworzonymi podczas pracy komputera i z czasem zaczynają wpływać na działanie sprzętu.

SpeedyPC Pro zapewnia też kopię zapasową twoich ważnych plików, takich jak zdjęcia, dokumenty, wideo itd., pozwal audostępniać i odzyskiwać je, przez co podnosząć ochronę twojej prywatności. Jest też w stanie usunąć i zabezpieczyć prywatne pliki takie jak ciasteczka, które – nie zabezpieczone – mogą spowodować wyciek informacji, a nawet kradzież tożsamości. Kolejną świetną funkcją jest defragmentacja, pomagająca w optymalizacji pamięci systemu i przyspieszająca wczytywanie plików. Podsumowując, SpeecyPC Pro to narzędzie typu wszystko-w-jednym pomagające w wypadku naprawy, optymalizacji i konserwacji pamięci komputera, jak również poprawy wydajności i szybkości. Najnowszą wersją jest SpeedyPC Pro 3.0. Darmowa wersja próbna jest dostępna dostępna jest na stronie producentów oraz na innych serwisach z pobieraniem plików. Pełna, dwuletnia licencja na jeden komputer kosztuje około 185 złotych (49,97 dolarów). Cena różni się w zależności od długości licencji oraz liczby użytkowników licencji (maks. 5).

Dlaczego powinieneś wybrać SpeedyPC Pro?

System Windows to kompleksowy zestaw sterowników, plików, rejestrów i innych ważnych komponentów. Jego wydajność jednak drastycznie spada, jeśli komputer nie jest należycie konserwowany. Minimalistyczny design SpeedyPC Pro i duży zestaw narzędzi wspomagających system pomoże Ci znaleźć wszystkie błędy systemu i naprawić je jednym kliknięciem. Terminarz przeprowadzania skanów z pomocą SpeedyPC Pro przeprowadzi wszystko automatycznie. Program sam nie wpływa na działanie komputera – za wyjątkiem czasów pełnego skanowania – jednak po rozpoczęciu pracy z tym programem, zauwazysz dużo pozytywnych efektów, takich jak przyspieszenie sprzętu, lepsza wydajność, większa liczba pamięci, szybkie uruchamianie się systemu i wiele więcej. SpeedyPC Pro jest jedną z tych aplikacji, którą powinieneś zawsze instalować i używać.

Oferta
O autorze
Jake Doe
Jake Doe - Maniak techonlogiczny

Jake Doe jest edytorem newsów na WyleczPC. Odkąd poznał Ugniusa Kiguolisa w 2003 roku, obaj uruchomiki kilka projektów zwiększających świadomość użytkowników o cyberprzestępstwach, malware i innych problemach związanych z komputerami.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Inne języki