Smart Privacy Cleaner recenzja, darmowe pobieranie

Smart Privacy CleanerRecenzja Smart Privacy Cleaner

Smart Privacy Cleaner to narzędzie, które może zapewnić pełną prywatność i bezpieczeństwo działań, jakie wykonujesz na komputerze. Przez to, jeśli prywatność jest twoim priorytetem, powinieneś zakupić tą aplikację. Pomoże Ci ona usunąć z komputera wszelkie informacje, którymi nie chcesz się dzielić ze światem. Jeśli chcesz uczynić pliki całkowicie nierozczytywalnymi, jest to także możliwe dzięki wbudowanej funkcji niszczenia plików. Możesz w taki sposób pozbyć się wszystkiego: począwszy od historii pprzeglądania w przeglądarkach, skończywszy na historii czatu AOL, MSN, Skype'a czy Yahoo. Tak, możesz być świadom tego, że historia Twoich rozmów jest przechowywana na komputerze – możesz ją teraz jednak na dobre usunąć. Smart Privacy Cleaner usunie też ciasteczka, które pozwalają na śledzenie aktywności online, bądź muzykę, filmy i wideo. Oczyście również histori Windowsa, wliczając w to ostatnio przeglądane dokumenty, pliki tymczasowe oraz Kosz.

Inną przydatną cechą Smart Privacy Cleanera jest umiejętność niszczenia plików do takiego stopnia, w którym nie możliwe będzie ich odzyskanie nawet najlepszymi programami dostępnymi na rynku. Sam proces, nazywany też shreddingiem, polega na wielokrotnym nadpisaniu miejsca po danym pliku w ceu uniemożliwienia jego odczytania. Z pomocą Smart Privacy Cleanera możesz zniszczyć pliki na trzy różne sposoby. Program ten jest niezwykle wydajny i łatwy w użyciu. Z tego powodu znajdzie i usunie wszystko, co może powodować problemy z prywatnością. Program ten jest do tego stale odnawiany – jest przez to aktualny, rzetelny i wydajny przez cały czas. Przez to, jeśli prywatność i bezpieczeństwo są dla Ciebie ważne, musisz zaopatrzyć swój komputer w Smart Privacy Cleanera.

Czemu więc powinienem wybrać program Smart Privacy Cleaner?

W czasach, gdy prawie wszystko i wszyscy chcą zdobyć niechronione informacje, warto być chociaż o krok przed resztą. Smart Privacy Cleaner oferuje Ci najlepsze rozwiązanie dostępne dla twoich działań offline oraz online. Podczas, gdy możesz usunąć sporo plików ręcznie, możesz pominąć naprawde ważne dokumenty. Po drugie, możesz usunąć przypadkowo pliki niezwykle ważne dla działania systemu, podczas gdy Smart Privacy Cleaner pomija wszystko, co może być potrzebne najważniejszym procesom systemowym. W końcu, ręczne usuwanie pliku nie gwarantuje braku możliwości odzyskania tegoż. Smart Privacy Cleaner jest bardzo prosty w obsłudze – nie potrzebujesz żadnej zaawansowanej wiedzy, by z niego korzystać. Możesz też odznaczzyć wszystko, czego nie chcesz usuwać. Stajesz się tak parę kliknięć i minut bliżej pełnej prywatności – skorzystaj więc z oferty i zakup Smart Privacy Cleanera już teraz!

Oferta
O autorze
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Rozwiązywacz problemów

Ugnius Kiguolis jest założycielem i głównym edytorem zespołu WyleczPC. Jest on profesjonalnym specjalistą ds.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Inne języki