Smart Driver Updater recenzja, darmowe pobieranie

Recenzja Smart Driver Updater

Smart Driver UpdaterSmart Driver Updater to program tworzony przez Avanquest Software. Promowany jest jako narzędzie do zarządzania sterownikami, który może znaleźć przedawnione sterowniki, wyszukać ich nowsze wersje i automatycznie zainstalować je w komputerze. Eksperci na całym świecie rekomendują to narzędzie, jako świetne wspparcie przy optymalizacji, utrzymaniu i podniesienia wydajności komputera. Uaktualnione sterowniki czynią komputer szybszym, stabilniejszym i płynniejszym.

Smart Driver Updater zawiera tysiące sterowników i stale uaktualnia je do najnowszych wersji. Jego baza zawiera ponad 600 000 sterowników i stale rośnie. Do tego instaluje proces SmartDriverUpdater.exe, wykorzystywany do pobierania najświeższych wersji sterowników z internetu. Smart Driver Updater pomoże więc w zarządzaniu sterownikami płyt głównych, sieci, drukarek, monitorów, klawiatur, myszy, modemów, kamer cyfrowych, kart dźwiękowych, kart wideo i innych. Podczas instalacji tworzy też klucz startowy rejestru i ustala harmonogram regularnego skanowania komputera. Z tych powodów użytkownik nie musi się przejmować tym, czy sterowniki w jego komputerze są aktualne – są one sprawdzane regularnie co tydzień (albo i codziennie, ponieważ można to odpowiednio ustawić) i automatycznie uakualniane. Poza tym, skany przeprowadzane przez Smart Driver Updater nie obniżają wydajności komputera, nawet podczas głównego skanu. Wręcz przeciwnie – stałe skanowanie pomaga zoptymalizować system i utrzymać go w najwyższej sprawności.

Smart Driver Updater może także przywracać sterowniki oraz tworzyc ich kopie zapasowe. Jest to bardzo przydatne w wypadku reinstalacji bądź awarii systemu Windows. Program jest w stanie skompresować wszystkie sterowniki do jednego pliku zip, który potem może zostać przeniesiony w inne miejsce bez żadnych przeszkód. Darmowa wersja próbna dostępna jest wielu źródeł, w tym z oficjalnej strony. Jedyną funkcją tej wersji jest jednak tylko onformowanie, które sterowniki są aktualne. By je uaktualni, użytkownik musi zarejestrować produkt i kupić jednorazowy upgrade za $29.95 (istnieje 15-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy )

Czemu więc powinieneś wybrać Smart Driver Updater?

Podczas używania Smart Driver Updater, zapomnisz o ręcznym uaktualnianiu sterowników. To narzędzie zrobi to za Ciebie, a do tego zapewni pełną konserwacje komputera. Upewni się, że masz wszystkie sterowniki aktualne, co podniesie szybkość i stabilność działania twojego sprzętu. Nawet więcej – pomoże Ci rozwiązać problemy z kompatybilnością sterowników, co jest częstym problemem, z którym stykają się użytkownicy Windowsa. Szybko znajdzie problematyczne sterowniki i zamieni je na bardziej odpowiednie wersje. Na koniec, Start Driver Updater oszczędzi Ci czasu na szukaniu pojedynczych sterowników na wypadek aktualizacji systemu, ponieważ tworzy kopie zapasowe sterowników i pozwala je łatwo wyeksportować. Do tego zadowoli Cię design Smart Driver Updatera – inferfejs potrzebuje tylko dwóch kliknięć, by rozpocząć/zakończyć skan systemu i uaktualnić sterowniki. Zacznij więc uaktualniać swój sprzęt z pomocą Smart Driver Updater i trzymaj komputer w najwyższej sprawności!

Oferta
O autorze
Linas Kiguolis
Linas Kiguolis - Profesjonalny informatyk

Linas Kiguolis to kwalifikowany ekspert informatyczny, który uwielbia dzielić się swoją niebywałą wiedzą na temat problemów w Windowsie i Macu. Rozeznanie Linasa często pomaga innym członkom zespołu znaleźć szybkie rozwiązania dla użytkowników strony WyleczPC.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Inne języki