Smart Driver Updater recenzja, darmowe pobieranie

stworzone przez Linas Kiguolis - -

Recenzja Smart Driver Updater

Smart Driver Updater to program tworzony przez Avanquest Software. Promowany jest jako narzędzie do zarządzania sterownikami, który może znaleźć przedawnione sterowniki, wyszukać ich nowsze wersje i automatycznie zainstalować je w komputerze. Eksperci na całym świecie rekomendują to narzędzie, jako świetne wspparcie przy optymalizacji, utrzymaniu i podniesienia wydajności komputera. Uaktualnione sterowniki czynią komputer szybszym, stabilniejszym i płynniejszym.

Smart Driver Updater zawiera tysiące sterowników i stale uaktualnia je do najnowszych wersji. Jego baza zawiera ponad 600 000 sterowników i stale rośnie. Do tego instaluje proces SmartDriverUpdater.exe, wykorzystywany do pobierania najświeższych wersji sterowników z internetu. Smart Driver Updater pomoże więc w zarządzaniu sterownikami płyt głównych, sieci, drukarek, monitorów, klawiatur, myszy, modemów, kamer cyfrowych, kart dźwiękowych, kart wideo i innych. Podczas instalacji tworzy też klucz startowy  rejestru i ustala harmonogram regularnego skanowania komputera. Z tych powodów użytkownik nie musi się przejmować tym, czy sterowniki w jego komputerze są aktualne – są one sprawdzane regularnie co tydzień (albo i codziennie, ponieważ można to odpowiednio ustawić) i automatycznie uakualniane. Poza tym, skany przeprowadzane przez Smart Driver Updater nie obniżają wydajności komputera, nawet podczas głównego skanu. Wręcz przeciwnie – stałe skanowanie pomaga zoptymalizować system i utrzymać go w najwyższej sprawności.

Smart Driver Updater może także przywracać sterowniki oraz tworzyc ich kopie zapasowe. Jest to bardzo przydatne w wypadku reinstalacji bądź awarii systemu Windows. Program jest w stanie skompresować wszystkie sterowniki do jednego pliku zip, który potem może zostać przeniesiony w inne miejsce bez żadnych przeszkód. Darmowa wersja próbna dostępna jest  wielu źródeł, w tym z oficjalnej strony. Jedyną funkcją tej wersji jest jednak tylko onformowanie, które sterowniki są aktualne. By je uaktualni, użytkownik musi zarejestrować produkt i kupić jednorazowy upgrade za $29.95 (istnieje 15-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy )

Czemu więc powinieneś wybrać Smart Driver Updater?

Podczas używania Smart Driver Updater, zapomnisz o ręcznym uaktualnianiu sterowników. To narzędzie zrobi to za Ciebie, a do tego zapewni pełną konserwacje komputera. Upewni się, że masz wszystkie sterowniki aktualne, co podniesie szybkość i stabilność działania twojego sprzętu. Nawet więcej – pomoże Ci rozwiązać problemy z kompatybilnością sterowników, co jest częstym problemem, z którym stykają się użytkownicy Windowsa. Szybko znajdzie problematyczne sterowniki i zamieni je na bardziej odpowiednie wersje. Na koniec, Start Driver Updater oszczędzi Ci czasu na szukaniu pojedynczych sterowników na wypadek aktualizacji systemu, ponieważ tworzy kopie zapasowe sterowników i pozwala je łatwo wyeksportować. Do tego zadowoli Cię design Smart Driver Updatera – inferfejs potrzebuje tylko dwóch kliknięć, by rozpocząć/zakończyć skan systemu i uaktualnić sterowniki. Zacznij więc uaktualniać swój sprzęt z pomocą Smart Driver Updater i trzymaj komputer w najwyższej sprawności!

Oferta
O autorze
Linas Kiguolis
Linas Kiguolis - Profesjonalny informatyk

Linas Kiguolis to kwalifikowany ekspert informatyczny, który uwielbia dzielić się swoją niebywałą wiedzą na temat problemów w Windowsie i Macu. Rozeznanie Linasa często pomaga innym członkom zespołu znaleźć szybkie rozwiązania dla użytkowników strony WyleczPC.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Inne języki