Reimage recenzja, darmowe pobieranie

Definicja Reimage

Reimage jest narzędziem do optymalizacji i naprawy komputera, stanowiące zestaw wielu funkcji. Program specjalizuje się w naprawie systemu Windows – potrafi on zoptymalizować Rejestr Systemu, naprawić problemy związane ze stabilnością aplikacji i systemu, przywrócić system operacyjny do działania, przeanalizować sprzęt oraz pobrać nowe, bezpieczne pliki w miejsce starych, przerobionych przez malware (serwery repozytorium Reimage przechowują ponad 25 milionów rozmaitych plików systemowych).

W dodatku do tych funkcji, Reimage PC Repair zapewnia jedną znaczącą funkcję, której zwykle inne narzędzia optymalizacyjne nie są w stanie zapewnić. Reimage jest partnerem firmy Avira – przez co do zestawu narzędzi Reimage PC Repair zintegrowano AntiVir'a tej firmy. To sprawia, że ten pakiet aplikacji optymalizacyjnych może nie tylko usprawnić działanie systemu, lecz także pozbyć się uciążliwych wirusów czy programów szpiegowskich. Jeżeli więc szukasz rozwiązania zdolnego naprawić błędy komputera, przyspieszyć go i jeszcze oczyścić ze złośliwego kodu, oprogramowanie Reimage może być najlepszą opcją.

Pamiętaj tylko o tym, że zestaw ten nie zapewnia komputerowi ochrony przed malware w czasie rzeczywistym – najlepszym rozwiązaniem bedzie korzystanie z tego programu będzie używanie go wraz z godnym zaufania anty-malware'm, który zabezpieczy Twój komputer przed atakami wirusów.

Nasze opinie o każdej wersji Reimage:

Wersja darmowa: Reimage Express

To darmowa wersja Reimage Repair. Potrafi ona roziązać podstawowe problemy systemu. Jednakże, w porównaniu do pełnej wersji Reimage, wersja Express nie potrafi przeskanować dokładniej systemu i zidentyfikować łównych problemów lub zagrożeń związanych z komputerem. Na przykład, wersja darmowa nie jest w stanie naprawić uszkodzenia wywołanego przez wirusy, odzyskać utraconych plików systemowych bądź naprawić uszkodzonych plików z pomocą uaktualnionych zamienników. Do tego darmowa wersja nie pozwala skontaktować się z całodobowym wsparciem technicznym. Przez to jest jasne, że wersja darmowa zapewnia tylko rozwiązania najprostszych błędów podczas, gdy pełna wersja dostarcza dużo lepsze funkcje.

Reimage dla Mac'a

Reimage zapewnia też wersję przeznaczoną dla użytkowników Mac OS. Ten wariant Reimage pomaga zwolnić miejsce na Mac'u i poprawić wydajność tegoż. Mimo, że ta wersja nie potrafi usuwać zagrożeń, może zoptymalizować komputer poprzez usunięcie historii przeglądarki, wyczyszczenie aplikacji systemowych, przeglądarek i pamięci podręcznych innych aplikacji. Zapewnia też interfejs przyjazny użytkownikom, przez co użytkownicy muszą wykonać tylko kilka kliknięć, by pozbyć się śmieci ze swojego Mac'a. Jak już mówiliśmy, wersja ta nie ma możliwości radzenia sobie z wirusami. Warto będzie więc zainstalować też oprogramowanie anty-malware.

Reimage Cleaner dla Androida

Jeśli zaś mowa o ochronie telefonów komórkowych przed bezużytecznymi i złośliwymi aplikacjami, niestety nie ma zbyt wielu opcji do wyboru. Użytkownicy Androida czekali bardzo długi czas na aplikację taką, jak Reimage Cleaner. Reimage na Androida czyści historię połączeń i wiadomości, bezużytecznie zebraną pamięć podręczną aplikacji i podobne zagwozdki związane z pamięcią. Dodatkowo pomaga w zwiększeniu wydajności telefonu i, krótko mówiąc, wyrzuca z niego wszystkie śmieci. Najlepsze jest zaś to, że aplikacja jest w pełni darmowa – jeśli masz telefon działający  na systemie Android, powinieneś dać temu programowi szansę.

Reimage Plus

ReimagePlus(kropka)com to oficjalna strona programu Reimage Repair. Użytkownicy mogą pobrać każdy program Reimage z tej, sprawdzonej witryny. Niektórzy narzekają na to, że strona jest przeładowana uciążliwymi reklamami. W takim przypadku jednak użytkownicy powinni przeskanować komputer dobrym programem anty-spyware, by sprawdzić, czy jakieś programy adware zostały zainstalowane w systemie. Sugerujemy też przyjrzeć się ustawieniom przeglądarki, by sprawdzić, czy coś w nich zostało zmienione bądź czy pojawiły się jakieś uciążliwe dodatki (to one zwykle odpowiadają za nadmiar reklam podczas przeglądania internetu). Jeśli widzisz jakieś podejrzane rozszerzenia przeglądarki w tejże, usuń je. Najprostszym rozwiązaniem na usunięcie wszystkich kwestionowanych dodatków jest pełny reset ustawnień przeglądarki.

Najczęściej zadawane pytania związane z Reimage

Pytanie: Witam, moje pytanie brzmi – czy wersja darmowa Reimage i wersja płatna tego programu bardzo się różnią? Myślę o zakupie pełnej wersji. Chcę jednak wiedzieć, czy licencja jest warta swej ceny. Chcę tez poznać waszą opinię na ten temat, dziękuję!

Odpowiedź: Darmowa wersja nosi nazwę Reimage Express. W porównaniu do pełnej wersji zwanej Reimage Repair, wersja darmowa zapewnia tylko kilka funkcji. Może przeskanować system, wykryć i naprawić bardzo proste i ordynarne błędy, gdy wariant płatny dostarczy jeszcze więcej funkcjonalności, takiej jak usuwanie malware/spyware, naprawa i odzyskanie danych, analiza sprzętu i wiele więcej. Bez wątpienia pełna wersja zawiera dużo większą liczbę funkcji w orównaniu do darmowej odmiany. W dodatku, Reimage Repair zapewnia całodobowe wsparcie techniczne, dzięki któremu możesz się skontaktować z nim w każdej chwili.

Pytanie: Czy mogę otrzymać pełną wersję Reimage za darmo?

Odpowiedź: Nie, nie możesz. Poza tym, to łamanie prawa – jeśli będziesz próbował pobrać crack do Reimage z nieznanego źródła, liczysz się z konsekwencjami prawnymi. Dodatkowo, takie cracki są naszpikowane złowrogimi komponentami takimi jak robaki czy trojany – możesz tak zaopatrzyć swój komputer w pasożyta udostępniającego osobom niepowołanym dane twoich przelewów bądź instalującego kolejne wirusy takie jak ransomware. By uzyskać oficjalny klucz licencyjny, zdobądź taki z oficjalnej strony internetowej Reimage.

Pytanie: Czemu tak dużo ludzi mówi, że Reimage to zły program, a nawet wirus? Korzystam z tego programu (kupiłem licencję parę miesięcy temu) i jestem z niego zadowolony. Dlaczego jest tak wiele negatywnych komentarzy?

Odpowiedź: Jeśli użytkownik posiada darmową wersję Reimage, ta czasem wywołuje okienka mówiące o możliwości zakupu licencjonowanej wersji oprogramowania by móc przeskanować system w poszukiwaniu problemów i zagrożeń. Mimo, że jest to forma promocji pełnej wersji programu. niektórzy użytkownicy identyfikują te alarmy jako forma zastraszania. To nie prawda. Użytkownicy mogą zainstalować ten program kiedy tylko chcą, a także równie łatwo usunąć go, jeśli nie chcą już z niego korzystać. To rzetelny program do naprawy komputera i dobra aplikacja do radzenia sobie z malware.

Pytanie: Licencja programu anty-spyware, z którego korzystam, kończy się za kilka dni. Myślę o zmianie go na inny. Niezbyt rozumiem, czy to jest bardziej narzędzie do naprawy systemu, czy program antywirusowy. Czy możecie powiedzieć coś więcej na ten temat? Czy jest wart swojej ceny?

Odpowiedź: Reimage Repair to przede wszystkim narzędzie do naprawy komputera. Wersja pzeznaczona na system Windows dostarcza też jednak technologię antywirusową od Avira AntiVir. To sprawia, że Reimage Repait jest w stanie znajdować i eliminować różne wirusy komputerowe. Program nie zapewnia jednak ochrony w czasie rzeczywistym – poza Reimage powinieneś posiadać też normalny program typu anty-malware.

Czy powinieneś polegać na tym programie?

Część stron internetowych publikujących artykuły o programach komputerowych często określa tą aplikację wirusem Reimage bądź adwarem Reimage. Takie zarzuty są fałszywe – żaden z innch programów anty-spyware czy anty-malware nie identyfikuje go jako niechcianą aplikację czy tez wirusa. Programy tego typu nawet nie wykrywają go w ogole. Reimage został stworzony po to, by pomagać użytkownikom w optymalizacji ich komputerów, usuwać śmieci z ich dysków i radzić sobie z malware, co od razu czyni zarzuty bezpodstawnymi. Poza tym, Reimage jest partnerem firmy znanej i cieszącej się dobrą reputacją – Avira. Taka firma nigdy nie zaczełaby współpracować z firmą uwikłaną w niejasną działalność. Reimage jest dobrze działającą firmę, a ich program jest godny zaufania.

Reimage może zachowywać się dziwnie tylko wtedy, kiedy posiadasz jego nielegalną wersję. Jeśli pobierałeś cracka do programu z niebezpiecznych źródeł po to, by cieszyć się programem za darmo pamiętaj, że mógł zostać naszpikowany bardzo złośliwym kodem. Dodatkowo, próby zdobycia pełnej wersji tego oprogramowania za darmo są nielegalne i możesz przez to narazić się na problemy natury prawnej. Reimage nie ponosi odpowiedzialności za ludzi, którzy rozpowszechniają takie cracki wypełnione złośliwym kodem.  Jedynym sposobem na zdobycie pełnej wersji Reimage Repair jest zakup klucza licencyjnego z oficjalnej strony.

Więcej na temat Reimage dowiesz się w tym poście.

Czy powinieneś pobrać Reimage?

Reimage to program przynoszący sae korzyści: naprawiający błędy systemu, wymieniający brakujące pliki i usuwający malware – niewątpliwie warto go pobrać Reimage. Ten program jest kompatybilny z systemami Mac OS, Windows XP, Vista, 7/8/10, a do tego posiada też swoją wersję mobilną – Reimage Cleaner.

Darmowy skan Reimage PC Repain wykrywa rozmaite problemy, począwszy od parametrów systemu. Identyfikuje problemy związane z pamięcią komputera, szybkością twardego dysku, zasilaniem i temperaturą podzespołów. Następnie, sprawdza poziom zabezpieczenia całego systemu. Ze sparsiem technologii antywirusowaj firmy Avira, wykrywa również wirusy, adware, trojany, rootkity, spyware, robaki i inne odmiany komputerowych pasożytów. Ostatnią częścią skanu jest analiza stabilności oprogramowania i zbiórka danych na temat programów często nieodpowiadających bądź zawieszających się. Po przeskanowaniu możesz zobaczyć wyniki, a następnie porównać je ze światową średnią.

Reimage to płatny program. Licencja na jeden komputer kosztuje około 300 złotych (69,95€). Jeśli nie spodobały Ci się funkcje programu, masz prawo ubiegać się o zwrot pieniędzy w ciągu 60 dni od zakupu. Dodatkowo, jeśli natrafiłeś na jakiś problem zwiazany z tą aplikacją, możesz się kontaktować ze wsparciem technicznym programu przez całą dobę.

Oferta
Reimage snapshot
Reimage snapshotReimage snapshotReimage snapshot
O autorze
Jake Doe
Jake Doe - Maniak techonlogiczny

Jake Doe jest edytorem newsów na WyleczPC. Odkąd poznał Ugniusa Kiguolisa w 2003 roku, obaj uruchomiki kilka projektów zwiększających świadomość użytkowników o cyberprzestępstwach, malware i innych problemach związanych z komputerami.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Inne języki