Perfect Uninstaller recenzja, darmowe pobieranie

Recenzja Perfect Uninstaller'a

Perfect UninstallerPerfect Uninstaller to narzędzie stworzone do ułatwienia życia użytkownikom chcącym kompletnie odinstalowywać programy. Większość takich programów składa się z masy różnych plików. Niestety, sporo z nich pozostaje po odinstalowaniu programu właściwego. Co gorsza, zdarzają się przypadki, w których program nie da rady zainstalować się w pełni na komputerze, lecz zdołał wrzucić część swoich kluczy rejestru i plików, które później blokują rejestr oraz stopniowo zajmują parametry komputera oraz miejsce na dyskach twardych. Z tego powodu, jeśli użytkownik dokonuje takich akcji bardzo często, rejestr systemu – skomplikowana baza konfiguracji i opcji systemu – jest wypełniany bezużytecznymi/przedawnionymi/uszkodzonymi danymi. To zaś odciska piętno na wydajności komputera, uniemożliwia instalację nowych aplikacji, spowalnia go i wywołuje inne problemy.

Perfect Uninstaller to program, który pomawa usunąć wszystkie aplikacje niemożliwe do usunięcia funkcją Dodaj/Usuń programy. Zgodnie z tym, co mówią twórcy, program działa trzy razy szybciej niż standardowa funkcja systemu. Oferuje trzy widoki aplikacji – ikony, listę oraz szczwgóły. Dodatkowo, jest w stanie znaleźć puste bądź uszkodzone wpisy rejestru, pozostawione przez dawno usunęty program i rozwiązać związany z nimi problem. Ochrona rejestru przed pustymi/uszkodzonymi wpisami również znajduje się na liście funkcji Perfect Uninstallera. Kolejną cechą przyjazną dla użytkonika jest wyświetlanie szczegółowych informacji na temat każdego programu zainstalowanego na komputerze. W końcu, aplikacja upewni się, że wszystkie pliki systemowe komputera mają swoje kopie zapasowe – program tworzy takie kopie podczas wyłączania komputera bądź w momencie awarii systemu. Perfect Uninstaller może zostać pobrany za darmo z wielu stron internetowych. Zalecane jest jednak bezpieczne pobieranie, dostępne na oficjalnej stronie programu. Krótko po instalacji zobaczysz różnicę pomiędzy czaem uruchamiania się komputera i wydajnością tegoż przed i po instalacji Perfect Uninstallera.

Dlaczego powinieneś wybrać Perfect Uninstaller?

Perfect Uninstaller jest ceniony ze względu na minimalny interfejs użytkownika, szybkie i mocne działanie. Jeśli chcesz, by komputer działał płynnie i szybko, definitywnie skorzystasz z tego narzędzia. Funkcje, jakie ono oferuje – wliczając w nie czyszczenie i ochrona rejestru, dostarczania informacji na temat zainstalowanego oprogramowania, tworzenie kopii zapasowych plików systemowych i usuwanie programów nie dających się odinstalować standardowymi metodami – pomogą Tobie w utrzymaniu komputera w najwyższej dostępnej sprawności. Eksperci wykazują, że aplikacja ta może bardzo łatwo usunąć programy takie, jak Adobe, Aol Toolbar, Avast, AVG, ESET NOD32, Internet Explorer 8, McAfee, Microsoft Office, Nero 7, Norton, oraz inne programy sprawiające problemy z kompletną deinstalacją. Rozpocznij korzystanie z tego programu już teraz i zapewnij odpowiednią konserwację twojego komputera.

Oferta
O autorze
Jake Doe
Jake Doe - Maniak techonlogiczny

Jake Doe jest edytorem newsów na WyleczPC. Odkąd poznał Ugniusa Kiguolisa w 2003 roku, obaj uruchomiki kilka projektów zwiększających świadomość użytkowników o cyberprzestępstwach, malware i innych problemach związanych z komputerami.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Inne języki