PC Health Advisor recenzja, darmowe pobieranie

Recenzja PC Health Advisor

PC Health AdvisorPC Health Advisor to narzędzie optymalizacyjne typu „wszystko w jednym” stworzone przez znaną firmę ParetoLogic Inc. Zgodnie z tym, co mówią twórce, to narzędzie jest zdolne do wykrywania malware, czyszczenia rejestru systemu, defragmentacji dysku, aktualizowania sterowników, znajdowania raplikacji zdolnych do otworzenia plików w nieznanych rozszerzeniach oraz czyszczenia informacji z pamięci podręcznej. PC Health Advisor jest jednym z niewielu narzędzi oferujących tak wiele funkcji w jednym miejscu. Dodatkowo, aplikacja sprawdza te wszystkie problemy na bieżąco i automatycznie informuje o konieczności pełnego sprawdzenia systemu. Mimo, że program posiada terminarz koniecznych skanów, użytkownik może je przesuwać w czasie podczas wyświetlania się informacji o zalecanym skanowaniu.

Interfejs programu został przygotowany tak, by pomóc uzytkownikom w wykorzystaniu funkcji programu, pozwalając użytkownikom na przeprowadzenie pełnego skanu systemu. Skan ten pozwoli PC Health Advisor'owi naprawić komputer poprzez eliminację malware, naprawę rejestru, defragmentację dysku, aktualizację sterowników, rozwiązywanie problemów z nieznanymi rozszerzeniami i inne. Zawsze też użytkownik może wybrać tylko jedno zadanie do przeprowadzenia na raz – na przykład, sprawdzić i naprawić błędy w rejestrze systemu. PC Health Advisor jest uznawany za jedno z najlepszych narzędzi optymalizujących komputer dostępnych na rynku, do tej pory zbierając sporą liczbę pozytywnych recenzji. Ci, którzy chcą sprawdzić je w akcji, mogą pobrać ze strony twórców miesięczną wersję próbną. Półroczna subskrybcja na jeden komputer kosztuje ok. 90 złotych ($24,97), a na pięć komputerów około 460 złotych ($124,85).

Dlaczego powinieneś się zdecydować na PC Health Advisor?

Wiele rzeczy może wpływać na wydajność sprzętu. Oczywiście, wiek sprzętu jest jednym z głównych powodów spowolnienia. Zwykle jednak okazuje się, że niepoprawne zajmowanie się sprzętem powoduje większe szkody w wydajności niż wiek. PC Health Advisor polecany jest przez wielu ekspertów ze względu na kombinację wysokiej jakości narzędzi do optymalizacji, czyszczenia i konserwacji komputera w jednym miejscu. Dodatkowo, minimalistyczny interfejs jest przyjazny dla użytkownika, przez to ten nie musi się wysilać, by dostać się do wszystkich funkcji PC Health Advisora. To potężne narzędzie nie tylko zoptymalizuje szybkość i wydajność sprzętu, ale także automatycznie uaktualni sterowniki, ochroni komputer przez malware, wyczyści cache i wykona masę innych działań, by sprawić, że komputer zadziała jak nowy. Poza tym, jest to lekka i szybka aplikacja, która sama w sobie nie obciąża systemu poza lekkim osłabieniem wydajności podczas gruntownego skanowania. Podsumowując, PC Health Advisor pomoże w utrzymaniu komputera szybkim i bezpiecznym za pomocą jednej aplikacji.

Oferta
O autorze
Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Komputerowy ekspert-pasjonat

Gabriel E. Hall jest zawodową konsultantką od lat pracującą w branży informatycznek.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Inne języki