MacKeeper recenzja, darmowe pobieranie

Recenzja MacKeeper

MacKeeper od firmy Kromtech Alliance Corp. to program na Mac OS X, który zabezpiecza i optymalizuje system. W tym roku, MacKeeper świętuje piątą rocznicę wydania z łączną liczbą pobrań przekracającą 20 milionów. Oczywiście, możesz znaleźć pozytywne i negatywne opinie w Sieci. Bez względu na to, pozytywne opinie przeważają i, co więcej, przeważająca ich liczba została napisana przez ekspertów ds. bezpieczeństwa Mac'ów. Narzędzie to jest chwalone z powodu szybkości, prostoty i mnogości funkcji.

Deweloperzy MacKeeper'a zapewniają sześć podstawowych elementów, z których zbudowany jest program i dzięki którym wyróżnia się na tle innych. Po pierwsze jego użytkownicy mogą skontaktować się z Certyfikowanym Wsparciem Technicznym Apple 24/7, jeśli nie mogą oni rozwiązać problemów własnoręcznie – wtedy wszystkie błędy mogą zostać naprawione zdalnie. Ten pomysł przydaje się mało zaawansowanym użytkownikom Maca. Co więcej, MacKeeper oferuje akcesoria do usuwania śmieci (cache, logów, elementów usuniętych aplikacji), czyszczenia wolnego miejca i usuwania (tylko za zgodą użytkownika) plików stworzonych dla innych platform.

MacKeeper oferuje wbudowane funkcje Smart Uninstaller oraz Duplicate Finder, pomagające usunąć niepotrzebne aplikacje i zapobiegające śmieciom w przyszłości. Obniża też czas rozruchu Maca, wykrywa aplikacje powiększające ten czas i pozwala wybrać, które programy będą uruchamiane przy rozruchu systemu, a które nie. Przy okazji poinformuje o aktualizacjach oprogramowania, zapewni szybkie wyszukanie zagubionych bądź przenisionych plików i pozwoli na odzyskanie usuniętych dokumentów. Sporo użytkowników miewa obawy związane z bezpieczeństwem w Sieci. Z MacKeeperem, twoje cenne informacje będą niewidoczne dla innych użytkowników. Będziesz mógł też usunąć bezpowrotnie niechciane pliki. W wypadku, gdy dalej nie brzmi to bezpiecznie, możesz użyć enkryptora danych, który zabezpieczy twoje pliki osobiste hasłem. Na koniec, McKeeper zajmie się ochroną Twojego Maca nie ważne, czy jest potrzebna ochrona online czy offline. Narzędzie te zapewnia ochronę przed phishingiem, malware, spyware, adware, wirusami i kradzieżą tożsamości. Poza tym, ma wbudowaną funkcję przeciwko kradzieży. Jeśli chcesz przetestować MacKeepera, możesz zainstalować jego wersję próbną. Standardowa wersja kosztuje 59,95$ a wersja premium z pełnym zestawem funkcji 89,95$

Czemu powinienem wybrać MacKeepera?

Wszystkie funkcje MacKeepera wymienione powyżej nie pozostawiły już wątpliwości, czy jet to zaufany i użyteczny program. Mimo, że MacKeeper kosztuje pewną kwotę, program jest ich na prawdę warty. Aplikacja ta nie tylko przyspieszy Twojego Maca i wyczyści błędy rejestru, lecz także zapewni możliwość kontaktu do profesjonalnego wsparcia przez całą dobę, usunie niepotrzebne programy i pliki, podniesie wydajność Maca, pozwoli na odzyskanie danych, ochroni twoją prywatność, pomoże utrzymać Mac nieruszanym przez złośliwe programy i oszustwa oraz pomoże odnaleźć komputer w wypadku kradzieży. Podsumowując, to narzędzie jest rozbudowanym oprogramowaniem, które uczyni Maca zdrowym i bezpiecznym.

Oferta
O autorze
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Rozwiązywacz problemów

Ugnius Kiguolis jest założycielem i głównym edytorem zespołu WyleczPC. Jest on profesjonalnym specjalistą ds.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Inne języki