MacBooster recenzja, darmowe pobieranie

MacBoosterRecenzja MacBooster

MacBooster to zaufany program do optymalizacji Mac OS stworzony przez IObit. Jest lekkim, bezpiecznym i potężnym narzędziem, które może zoptymalizować Maca, podnieść i utrzymać jego wysoką wydajność. Jest to program chwalony przez użytkowników ze względu na przyjazdy design i wyselekcjonowany zestaw narzędzi do ulepszenia i utrzymania sprawności sprzętu. Jego twórcy mówią, że program jest w stanie doprowadzić stary komputer do szybkości nowego za pomocą 10 cech swojego programu.

MacBooster'owa analiza systemu sprawdza wolne miejsce na dysku, problemy wydajności i bezpieczeństwa, pamięć RAM, ukryte pliki, duplikaty plików, duże pliki, problemy z uruchamianiem itd. W konsekwencji MacBooster dokonuje pełnego skanu systeu i naprawia problemy związane z wydajnością Macintosha. Łatwy w instalacji i użyciu. Jego pełna wersja – mogąca nie tylko wyszukać, ale również naprawić błędy – nie jest darmowa. Wersja standardowa na trzy komputery kosztuje 59,95 dolarów.

Czemu powinienem się zdecydować na MacBoostera?

MacBooster to wielofunkcyjne narzędzie, które oferuje wiele różnych funkcji przydatnych rzy optymalizacji systemu. Po instalacji przyłoży się mocno do wyczyszczenia systemu z niepotrzebnych, przedawnionych czy uszkodzonych plików oraz do odzyskania miejsca na dysku. Poza tym, ochroni Mac'a przed atakami róznorakich zagrożeń takich, jak adware, malware, wirusy czy keyloggery. MacBooster, jak nazwa sugeruje, podnosi też szybkość i wydajność sprzętu poprzez czyszczenie cache, zwalnianie zablokowanego RAMu czy naprawę uprawnień plików. Szuka też problemów, które mogą uniemożliwiać szybkie uruchamianie się systemu. Dzięki temu zapomnisz o długichminutach czekani przed uruchomieniem komputera i załadowaniem się progrmów. Inną z interesujących cech jest wbudowany deinstalatoe – zwykle, nieprawidłowo usunięte programy pozostawiają sporo ukrytych i niepotrzebnych plików, które zajmują miejsce i spowalniają system. Nigdy się to jednak nie zdarzy z MacBoosterem – wykywa on wszystkie elementy należące do nieużywanych już aplikacji i kompletnie eliminuje. To samo robi z duplikatami plików oraz dużymi plikami nie przydatnymi do niczego. Podsumowując, MacBooster to łatwa w użyciu, potężna aplikacja, która potrafi podkręcić możliwości komputera o ponad 50%. Wystarczy tylko kliknąć przycisk „Skan”, przeanalizować wyniki i potwierdzić je klikając „Napraw”. Po tym zauważysz oczywisty wzrost wydajności Maca. Po prostu – użyj MacBoostera i posiadaj zoptymalizowany system!

Oferta
O autorze
Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Komputerowy ekspert-pasjonat

Gabriel E. Hall jest zawodową konsultantką od lat pracującą w branży informatycznek.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Inne języki