DriverFix recenzja, darmowe pobieranie

DriverFix to narzędzie do aktualizowania sterowników, które zapobiega problemom z komputerem

DriverFix to aplikacja do konserwacji systemu, która pomaga użytkownikom zaktualizować lub wprowadzać sterowniki kart graficznych, klawiatur, procesorów, drukarek, portów USB i innych komponentów sprzętowych. Narzędzie jest kompatybilne z komputerami z systemem operacyjnym Windows 10/8.1/8/7/XP i może znaleźć uszkodzone, nieaktualne lub brakujące sterowniki podczas jednego skanowania.

Sterowniki są integralnymi częściami każdego systemu operacyjnego Windows i są zazwyczaj dostarczane wraz z aktualizacjami systemu Windows. Jednak nie jest tajemnicą, że system operacyjny nie jest najlepszym sposobem aktualizacji sterowników, gdyż wiele z nich jest pomijanych (np. sterowniki wideo). Z DriveFix zyskujesz pewność, że wszystkie twoje sterowniki są aktualne i nie działają nieprawidłowo; mogą być one główną przyczyną błędów i awarii systemu Windows, niebieskich ekranów i innych poważnych problemów.

Sterowniki są produkowane przez producenta komponentu sprzętowego, np. Intel lub Nvidia. Te sterowniki zazwyczaj składają się z dużych poprawek, kompatybilności, stabilności i innych ulepszeń, więc najlepiej jest je zawsze aktualizować. Jednak śledzenie aktualizacji sterowników różnych części sprzętu jest dość trudne – wymaga znajomości konkretnego producenta, modelu, obecnie zainstalowanego sterownika i innych szczegółów.

Na rynku dostępnych jest wiele narzędzi do aktualizacji sterowników, choć nie wszystkie działają zgodnie z wysokimi standardami. Niektóre aplikacje zwyczajnie nie zapewniają terminowych aktualizacji, a czasami nawet utrudniają działanie systemu Windows przez instalację nieprawidłowych sterowników. Dlatego też ważne jest, by wybrać rozwiązanie diagnostyczne, które zapewni najlepszą wydajność – DriverFix to doskonały wybór. Posiada certyfikat AppEsteem, więc możesz mieć co do niego pewność.

W niniejszej recenzji DriverFix sprawdzimy w jaki sposób ta aplikacja może ułatwiać życie oraz jak może pomóc ci nie tylko uniknąć awarii systemu lub błędów, ale także ulepszyć funkcje sprzętu, skutkując lepszymi wrażeniami w trakcie grania i korzystania z komputera w inny sposób.

Nazwa DriverFix
Typ Narzędzie do aktualizacji sterowników, narzędzie do konserwacji systemu, narzędzie diagnostyczne
Ceny Dostępne są trzy plany: Pakiet osobisty za $19.95 (1 PC), Pakiet rodzinny za $29.95 (3 PC), Pakiet rozszerzony za $39.95 (10 PC)
Obsługiwane systemy operacyjne Windows 10/8.1/8/7/XP
Funkcje
 • Baza danych zawiera 18 milionów plików
 • Automatycznie pobiera i aktualizuje sterowniki
 • Kopia zapasowa sterowników
 • Zaplanowane skany
 • Łatwy w użyciu
 • Elegancki interfejs
 • Historia skanowania
 • Automatyczne aktualizacje

Ceny i plany DriverFix

Jedną z najlepszych rzeczy w DriverFix jest to, że oferuje niesamowicie konkurencyjne ceny, jak na funkcjonalność zapewnianą przez aplikację. Nie jest zaskakujące, że aplikacja działa w oparciu o plan subskrypcji, która jest co roku odnawiana i oferuje trzy różne opcje:

 • Pakiet osobisty: $19.95 (1 PC)
 • Pakiet rodzinny: $29.95 (3 PC)
 • Pakiet rozszerzony: $39.95 (10 PC)

Dzięki tym opcjom, zawsze znajdziesz plan, który najbardziej ci odpowiada. Np. jeśli mieszkasz sam i potrzebujesz tylko jedną kopię aplikacji do obsługi twoich sterowników, to powinieneś wybrać Pakiet osobisty. Jeśli jednak masz kogoś, z kim możesz się podzielić pakietem, to doskonałym wyborem będzie Pakiet Rodzinny, ponieważ dostajesz trzy kopie DriverFix, co daje $9.98 za komputer na rok. Na koniec, plan dla 10 komputerów oferuje najlepszą cenę – $3.99/rok.

Jeśli zakupisz licencję DriverFix, będzie ci przysługiwać 60-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy bez konieczności udzielania wyjaśnień. Ważne, by pamiętać, że jeśli zdecydujesz się na zwrot pieniędzy, to wszystkie sterowniki/poprawki zastosowane na komputerze z pełną wersją programu zostaną przywrócone do stanu wcześniejszego. Wszystko, co musisz zrobić, aby uzyskać zwrot pieniędzy, to postępować zgodnie z instrukcjami na stronie wsparcia DriverFix i odinstalować aplikację tak, jak to tam opisano.

Wersja próbna DriverFix Trial

Pamiętaj, że dostępna jest również wersja próbna, DriverFix Trial, pozwalająca wypróbować funkcjonalność narzędzia, co oznacza, że nie musisz wydawać ani grosza, jeśli nie chcesz. Wystarczy pobrać aplikację i rozpocząć pełny skan – powinny pokazać się wszystkie komponenty sprzętowe i sterowniki zainstalowane w systemie. Wyświetli się również informacja o tym, które sterowniki są aktualne, a które wymagają aktualizacji.

Jeśli korzystasz z DriverFix Trial, będziesz mieć możliwość ręcznego pobrania i zainstalowania sterowników. Aby to zrobić, po prostu kliknij przycisk ''Pobierz'' znajdujący się obok przestarzałego komponentu sprzętowego. Pamiętaj, że w wersji próbnej prędkość pobierania będzie znacznie ograniczona, choć możesz uzyskać 10x lepsze wyniki po kupieniu klucza produktu DriverFix.

Kiedy tylko zakończy się pobieranie, będziesz musiał przejść do domyślnej lokalizacji pobierania i zainstalować wymagane pliki. Pamiętaj, że konieczne jest odinstalowanie starego sterownika, ponieważ może on powodować konflikty i błędy – coś, z czym nie powinieneś mieć do czynienia.

Dla pełnej wygody zdecydowanie zalecamy kupienie pełnej wersji DriverFix z elastycznymi planami cenowymi – uzyskasz dostęp do wszystkich funkcji programu, co w pełni zautomatyzuje proces aktualizacji sterowników bez żadnych ograniczeń prędkości. Wersja z licencją odinstaluje też za ciebie stare sterowniki i automatycznie utworzy kopię zapasową.

Funkcje

DriverFix robi najlepiej to, do czego został zaprojektowany – aktualizuje i instaluje nowe sterowniki, aby zapobiec awariom systemu, błędom i innym problemom ze stabilnością. Ta mała aplikacja jest połączona z dużą bazą danych zawierającą ponad 18 milionów sterowników dla różnych komponentów sprzętowych i jest ciągle aktualizowana. Oto więcej informacji na temat aplikacji.

Obsługa systemu operacyjnego

DriverFix obsługuje wiele systemów operacyjnych Windows, w tym Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7, a nawet Windows XP. Chociaż to od decyzji klienta zależy to, jaki system operacyjny preferuje, to ważne by pamiętać, że uruchamianie komputerów na tak starych wersjach systemu Windows jest niebezpieczne. Microsoft nie obsługuje już niczego poniżej systemu Windows 8 (poza kilkoma wyjątkami), więc nie będziesz w stanie zaktualizować systemu najnowszymi aktualizacjami zabezpieczeń.

Jak widać, aplikacja nie jest przeznaczona dla systemów macOS ani systemów operacyjnych mobilnych ze względu na swój funkcjonalny projekt.

Interfejs

Interfejs jest elegancki, nowoczesny i naprawdę łatwy do zrozumienia. Interfejs użytkownika programu składa się z trzech głównych paneli: Skan (do przeprowadzania pełnego skanu sterowników), Centrum aktualizacji (pokazuje pobrane sterowniki) oraz Ustawienia – a wszystkie z nich są dość oczywiste. Wszystkie funkcje programu są naprawdę łatwe w nawigacji i proste do znalezienia.

Chociaż niektóre osoby mogą nie przepadać za ciemnym motywem – jest on obecnie wdrażany w najpopularniejszych usługach i na stronach internetowych, takich jak YouTube czy Twitch. Niestety, w tej aplikacji nie będziesz mógł wybrać jasnego motywu.

Baza sterowników

Aplikacja zapewnia nieograniczone wsparcie dla niemalże wszystkich komponentów sprzętowych, które można znaleźć na rynku – posiada w swojej bazie danych ponad 18 milionów różnych sterowników. Wszystkie są zweryfikowane i prawidłowe, więc nie będziesz musiał się martwić o integralność sterownika lub błędy powiązane z nieprawidłowo zainstalowanymi sterownikami.

Kopie zapasowe sterowników

Chociaż wszystkie sterowniki w bazie DriverFix są zweryfikowane przez wydawcę, niektóre rzeczy mogą po prostu pójść nie tak. I niekoniecznie musi być to związane z samą aplikacją, ponieważ niektóre sterowniki mogą być niekompatybilne z określoną konfiguracją komputera. Dlatego też to narzędzie utworzy kopię zapasową wszystkich istniejących sterowników dla ostatniej znanej działającej konfiguracji i może cofnąć wszystkie zmiany, które mogą powodować problemy z wydajnością lub ze stabilnością.

DriverFix: werdykt

Podsumowując, DriverFix to aplikacja, którą musisz mieć, jeśli męczą cię ręczne aktualizacje sterowników – proces, który dla niektórych osób może być niesamowicie skomplikowany. Z aktualnymi sterownikami będziesz mieć pewność, że twój komputer z systemem Windows nie ulegnie awarii, uniknie pętli ponownego uruchamiania, nie będzie wyświetlał błędów i zapewni ci najlepsze doświadczenia w trakcie gry. Poza tym developerzy oferują również przyjemną ilość funkcji bonusowych, takich jak kopie zapasowe sterowników, automatyczne aktualizacje, a wszystko to w cenie, która jest bardziej niż przystępna.

Oferta
O autorze
Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Komputerowy ekspert-pasjonat

Gabriel E. Hall jest zawodową konsultantką od lat pracującą w branży informatycznek.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Inne języki