Data Recovery Pro recenzja, darmowe pobieranie

Recenzja Data Recovery Pro

Data Recovery Pro

Data Recovery Pro to program, jaki polecalibyśmy, byś miał na komputerze na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń, które mogą się pojawić, gdy usuniesz plik z komputera bądź wiadomość z adresu e-mail. Zwykle wszysccy korzystami z Kosza, który stanowi wstępne zabezpieczenie w wypadku usuwanie plików z dysku. Podobny system jest zaimplementowany w skrzynkach mailowych. Jednakże istnieją sytuacje, w których pliki zostaje usunięty – m.in. poniewaz jest za duży, by zmieścić się w Koszu, który ma ograniczoną pojemność bądź znajdujący się na nośnikach zewnętrznych. W końcu nikt nie potrafi się ochronić przed swoimi własnymi błędami – czasem zupełnie przypadkowo możemy skasować ważne dla nas informacje. W przypadku korzystania z Data Recovery Pro, ich utrata jest tylko chwilowa oraz łatwa do odzyskania. Program stworzony przez ParetoLogic Inc. – firmę zajmującą się narzędziami optymalizacyjnymi od 2004 roku – jest potężnym narzędziem do przywracania rozmaitych usuniętych plików z powrotem do życia. Możesz tak odzyskać e-maile, załączniki do nich, a nawet częściowo uszkodzone pliki.

Jego funkcjonalność nie zatrzymuje się jednak tylko na emailach. Zatrzymuje się dużo, dużo dalej. Z tym narzędziem, możesz odzyskać wszelkie rodzaje plików z takich nośników jak iPod Shuffle, iPod Nano czy iPod Classis. Dodatkowo – co może brzmieć kuriozalnie – Data Recovery Pro jest w stanie odzyskać pliki z dysków świeżo spartycjonowanych bądź sformatowanych. Strona zajmująca się oprogramowaniem TopTenReviews przy porównywaniu rozmaitych narzędzi optymalizacyjnych chwaliła Data Recovery Pro, które pozwala użytkownikom na znalezienie pliku do odzyskania poprzez podawanie słów kluczowych bądź fragmentów tekstu w tych plikach. To niewątpliwie użyteczne narzędzie, które pomoże Tobie szybko znaleźć usunięte pliki i jeszcze szybciej je przywrócić do istnienia. Do tego jest proste w użyciu, a dzięki przystępnemu, cudownemu interfejsowi możesz zobaczyć większość usuniętych plików.

Czemu powinieneś się zdecydować na Data Recovery Pro?

Teraz z pewnością nie zanosi się na to, że miałbyś stracić jakiś ważny plik. Nikt jednak nie potrafi się obronić przed wszystkimi czynnikami, które mogą spowodować utratę danych niemożliwą do odzyskania standardowymi metodami – wtedy z pomocą przyjdzie Ci Data Recvery Pro. Lepiej jednak nie instalować go po fakcie, lecz już teraz cieszyć się dobrodziejstwami zapewnianymi pprzez program. Jest on w stanie odzyskać pliki ze świeżo sformatowanych dysków, pliki usunięte standardowym sposobem, zaszyfrowane… nawet te skasowane z zewnętrznych nośników danych (między innymi piosenki). Te zaś, po odzyskaniu, wylądują bezpiecznie w podanym przez Ciebie miejscu. Poza tym potrafi znaleźć plik po fragmencie informacji w nim zapisanym bądź po odcisku, który – choć mały – jest na tyle potężny, że pomoże Ci lokalizować i odzyskiwać pliki bez najmniejszego problemu. Instalując Data Recovery Pro oszczędzisz sobie masy problemów, jeśli stanie się coś nieoczekiwanego i będziesz potrzebować „bezpowrotnie usuniętego” pliku bądź też wiadomości mailowej.

Oferta
O autorze
Jake Doe
Jake Doe - Maniak techonlogiczny

Jake Doe jest edytorem newsów na WyleczPC. Odkąd poznał Ugniusa Kiguolisa w 2003 roku, obaj uruchomiki kilka projektów zwiększających świadomość użytkowników o cyberprzestępstwach, malware i innych problemach związanych z komputerami.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Inne języki