CleanMyMac recenzja, darmowe pobieranie

stworzone przez Alice Woods - -
12

Recenzja CleanMyMac

CleanMyMac to narzędzie przeznaczone do optymalizacji Maca przygotowywane przez MacPaw Inc. To nowa i zaawansowana wersja MacPaw, która oferuje dużo bardziej zaawansowane sposoby na czyszczenie, optymalizację i konserwację Maca. CleanMYMac sprawdza system gruntownie, naprawia błędy dwoma kliknięciami i stale monitoruje stan komputera. Narzędzie zwykle jest wykorzystywane do usuwania plików nieużywanych, bezużytecznych, przedawnionych, złośliwych i zapasowych plików, które zajmują dostępne miejsce na dysku. Wybór plików przeznaczonych do usunięia bezuje na bezpiecznej bazie danych – Jest to spis plików, zasad i wyjątków, które CleanMyMac bierze pod uwagę przy wyborze i usuwaniu niepotrzebnych plików i śmieci. Eksperci mówią, że funkcja ta – nazwana Safety Database – sprawia, że progra wyróżnia się na tle innych.

CleanMyMac oferuje też dodatkowe funkcje, takie jak szybkie sprawdzanie w czasie rzeczywistym, Alerty wydajności Maca, Usuwanie śmieci, Deinstalację (pomaga w pełni usunąć aplikacje), Znajdowanie dużych plików zajmujących miejsce, bezpieczeństwo prywatności poprzez usuwanie aktywności z Maca, czyszczenie iTunes, opróżnianie kosza z komputera i maila, zarządzanie rozszerzeniami, alerty aktualizacji itd. Poza tym, CleanMyMac posiada minialistyczy interfejs użytkownika i pozwala na dostosowanie i konfigurację skanów systemowych oraz wyników. Co więcej, raport skanu zawiera też krótkie wyjaśnienie, co wykonał test oraz co zostnie naprawione. Do tego, CleanMyMac dostacza informacje o parametrach Maca, wliczając w to stan sprawności dysków, pozostałą długość życia baterii, dostępny RAM itp. Optymizer ten uruchamia skany systemu o określonym czasie i dodatkowo informuje o błędach. Dodatkowo, użytkownicy otrzymują łatwy dostęp do plików preferencji i ustawień, ciasteczek, zapisanych haseł itp, które mogą czasem być ciężkie do znalezienia. Podsumowując, CleanMyMac to przyjazne narzędzie optymalizacyjne, które fachowo zajmuje się Mac'iem.

Czemu powinienem wybrać CleanMyMac?

W Internecie oferowanych jest wiele programów oferujących przyspieszenie i optymalizację Maca. Część z nich jest darmowa, część nie. Jeśli ciężko Ci wybrać program do uzycia, zalecamy Ci sprawdzenia CleanMyMac'a. Czemu? Po pierwsze, jest to program darmowy. Jeśli nie spełni Twoich oczekiwań, możesz go usunąć bez spowodowania jakichkolwiek problemów. Co więcej, CleanMyMac to potężne narzędzie będące w stanie podnieść wydajność, szybkość i inne aspekty działania Mac'a bezproblemowo. Najważniejsza jest zaś zaawansowana technika wyboru plików do usunięcia zapewniająca bezpieczeństwo ważnychh plików systemowych. Program ten pomoże ulepszyć wydajność Maca, przyspieszyć go oraz zwiększyć bezpieczeństwo zarówno systemu, jak i prywatności. Co więcej, będziesz wiedział, jakie zmiany program chce wprowadzić, a nastepnie będziesz w stanie je bezproblemowo usunąć. CleanMYMac nie obniża wydajności Maca – czasem przy pełnym skanie systemu może kolidować z innymi procesami. Na koniec, program jest łatwy w pobraniu, instalacji i użyciu.

Bezpieczne pobieranie programu powinno rozpocząć się od wizyty na oficjalnej stronie. Wszelkie inne witryny mogą oferować CleanMyMac wraz z dodatkowymi programami. Najnowszą wersją programu jest CleanMyMac 3.

Oferta

O autorze

Alice Woods
Alice Woods - Dzieli się wiedzą o ochronie komputerów

Alice Woods jest ekspertem specjalizującym się w analizie i badaniu cyberzagrożeń. Jej zadaniem na WyleczPC jest szerzenie wiedzy i niesienie wsparcia użytkownikom potrzebującym ochrony ich komputerów przed złośliwymi aplikacjami.

Skontaktuj się z autorem
O firmie Esolutions

Inne języki